Ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsa bazı önemli şartlara sahip olan bir müşteri olması gerekiyor. Ev hanımı olan kişilerin özellikle kredi kullanabilmeleri için daha önce bankalardan kredi veya kredi kartı kullanmış olması gerekli. Bu kullanmış olduğunuz Kredi veya kredi kartı ürünlerinde düzenli ödemiş olmanız ve kredi notunuza bu ödemelerin yansımış olması gerekiyor. Kredi notu 1300 ve üzerinde olan ev hanımları vereceğimiz bankalar üzerinden 33 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Ev hanımı olan kişilerin bu kredileri kullanabilmesi için hazırda bir kredi kartının olmuş olması da gerekiyor. Eğer daha önce hiç Kredi veya kredi kartı kullanmadıysanız bankalardan ilk önce kredi kartı başvurusu yapmayı deneyiniz. Alacağınız ihtiyaç kredileri de sizin kredi notuna göre faiz oranlarından sunulacaktır.

Denizbank 33 bin TL ev hanımlarına kredi başvurusu

Denizbank üzerinden 33 bin TL'ye kadar kredi başvurusu yapacaksınız bankaya gitmeden kredi onayı almanız gerekiyor. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler Denizbank üzerinden SMS atarak hemen ne kadar onay alacaklarını görebilirler. Bunun için cep telefonunuzun Mesaj kısmına girerek buraya kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı 3280 numarasına gönderin. Mesaj gönderimi sonrasında 5 dakika içerisinde sizlere kredi sonucu gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler kredi onayı aldığı kredinizi de en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizi vererek kullanabilirsiniz. Ayrıca banka şubesine gidecek zamanı olmayan ve bu bankada hesabı olan kişilerde kredi başvurularını mobil uygulama üzerinden de yapabilmektedirler..

ev-hanimi-olanlar-dikkat-acil-para-ihtiyaciniz-oldugunda-2-banka-sizlere-33000-tl-odeme-veriyor1

Enpara ev hanımlarına 33 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu

Enpara Bankası şubesiz bankacılık olduğu için tüm işlemlerini online olarak yapmaktadır. Sizlerde eğer Enpara üzerinden işlem yapacaksınız bankanın müşterisi olmanız gerekiyor. Bunun için kredi başvurusu yapmadan önce bankanın müşterisi olmanız ile beraber mobil uygulama üzerinden bu kredileri kullanabileceksiniz. Kredi kullanacak olan kişiler kredi notu 1300 ve üzerinde olması durumunda onay alırlarsa hiçbir şekilde bankaya gitmeden onaylanan kredilerine hesaplarını atacaklardır.

Enpara Bankası QNB Finansbank ortaklığında olan bir banka olduğu için Finansbank'ın kredi politikalarına göre müşterilerine onay verir. Eğer bu bankadan bir kredi kartınız varsa daha yüksek limitler de kredi kullanabilirsiniz. Enpara Bankası üzerinden kredi başvurusu yapamazsanız, Finansbank üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız t.c. kimlik numaranızı 5030 numarasına mesaj atarak kredi başvurusu yapabilir onaylanan krediniz varsa bu krediyi kimlik ve en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama üzerinden de Finansbank müşterilerine Kredi imkanı sağlamaktadır.