Ev Hanımları Çok Sevinecek! İŞKUR Bu İşi Yapacak Ev Hanımlarına Ayda 4 Bin TL Ödeme Yapacağını Duyurdu

Öğrenciler ve ev hanımları ilk sırada yer alacak şekilde birçok bireyin evden çalışarak kazanç sağlayabileceği işler aradığını biliyoruz. Bu vatandaşların sayısı pandemi döneminin yaşamımızı sarmasıyl

Ekonomi 26.11.2021 - 09:24 26.11.2021 - 09:24 Vural Pars

Ev Hanımları Çok Sevinecek! İŞKUR Bu İşi Yapacak Ev Hanımlarına Ayda 4 Bin TL Ödeme Yapacağını Duyurdu. Öğrenciler ve ev hanımları ilk sırada yer alacak şekilde birçok bireyin evden çalışarak kazanç sağlayabileceği işler aradığını biliyoruz. Bu vatandaşların sayısı pandemi döneminin yaşamımızı sarmasıyla beraber daha da artmış oldu. Herkesin hali bu şekilde olunca iş arayanların en çok güvendiği yer alan İŞKUR ile alakalı akıllara hep aynı şey geliyor: İŞKUR evden çalışma olanağı tanıyor mu? Evet! İŞKUR birçok kişi için bu imkanı tanıyor. Peki İŞKUR’un verdiği bu fırsat hangi işlerde geçerli olacak? Başvuru nasıl gerçekleştirilecek? Ayrıntılar haberimizde…

EVDEN ÇALIŞMA OLANAĞININ GENEL ŞARTLARI TAM OLARAK NELERDİR?

İŞKUR, 2021 senesinde vatandaşlara evden çalışma olanağı veren şirketlerin ilanlarına resmi web sitesinde alan açmaya başladı. Bu şirketlerden herhangi bir tanesi ile anlaşmaya varmanız durumunda evinizin konforunda çalışarak ayda en az 1000 TL, en çok da 4 bin TL kazanmanız imkanlı hale geliyor. Bu alanda bulacağınız işlerin hepsi de parça başı kazanç elde edebileceğiniz işlerdir. İŞKUR aracılığı ile ulaşabileceğiniz bu işlerin belirlenmiş çalışma saatleri de yok; sadece işleri sizden istenen saat ve tarihte göndermeniz lazım.

ev-hanimlari-cok-sevinecek-iskur-bu-isi-yapacak-ev-hanimlarina-ayda-4-bin-tl-odeme-yapacagini-du1

EV ORTAMINDAN ÇALIŞMA İMKANI HANGİ İŞLERDE GEÇERLİLİĞE SAHİPTİR?

Bahsi geçen çalışma tipini parça başı iş verme gereksinimi duyan şirketler istiyor. Bu da aslında iş imkanı bulabileceğiniz sektörlerin hangileri olduğunu kanıtlamış oluyor. Organizasyon şirketleri, hediyelik eşya üretimi yapan firmalar, tekstil atölyelerinin büyük bir kısmı dışarı parça iş veren yerlerden oluyor. Bu şirketlerin çalışma alanlarını şu biçimde açıklayabiliriz:

  • Havlu kenarı işleme, ipe boncuk dizme ve birçok elişi.
  • Ütüyle alakalı işler.
  • Battaniye, yorgan, peçete, kağıt mendil, peçete ve buna benzer ürünleri kaplama, katlama gibi işler.
  • İlan, davetiye ve benzer ürünleri zarflama işi de gelebilir.
  • Unlu mamuller, nikah şekeri, bakliyat, kına hediyesi ve buna benzer şeyleri paketleme işi de sık sık gelmektedir.

BAŞVURU NASIL YAPILIR?

İŞKUR’un internet sitesine giriş yaparak mevzubahis olan sektörlerdeki işleri aratabilirsiniz. Dilerseniz direkt size en yakın İŞKUR şubesinden de başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@