Ev Hanımlarına 2000 TL Nakit Kredi Kartı Verilecek, Sadece Başvuru Yapanlar Alabilecek

Ev Hanımlarına 2000 TL Nakit Kredi Kartı Verilecek, Sadece Başvuru Yapanlar Alabilecek. Ev hanımlarına destek için bazı bankalar, şartsız, kefilsiz 2000 TL kredi kartı vereceğini duyurdu.

Ekonomi 28.07.2021 - 12:42 28.07.2021 - 12:42 Vural Pars

Ev Hanımlarına 2000 TL Nakit Kredi Kartı Verilecek, Sadece Başvuru Yapanlar Alabilecek. Ev hanımlarına destek için bazı bankalar, şartsız, kefilsiz 2000 TL kredi kartı vereceğini duyurdu. Ev hanımı olan kişiler hangi bankalardan kredi kartı alacaklarını merak etmektedirler. Bankalar ev hanımı olan kişilere düşük limitli kredi kartları imkanı sunmaktadır. Sizlerde 2000 TL'ye kadar kredi kartı almak istiyorsanız, bazı şartlara uygun olmanız durumunda bankalardan kart başvurusu yapabilirsiniz. Kredi kartı alacak olan ev hanımlarının daha önce bir bankada çalışmaları, yoksa bu limitte kredi kartı onayı alabiliyorlar. Yalnız çok daha önce bankalardan, icralık ve avukatlık olan bir durumunuz varsa maalesef kredi kartı başvurunuz onay almayabilir. Vereceğimiz bankalar üzerinden başvuru yaptığınız zaman 2000 TL'ye kadar kredi kartı onayı alabiliyorsunuz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu 2.000 TL Limitli Onay

Akbank üzerinden kredi kartı başvurusu yapacak olan müşteriler, Axess, uyumlu bir kredi kartı alabiliyorlar. Ev hanımı olan kişilerin internet sitesi üzerinden yapacakları kredi kartı başvurularında, banka şubelerine gitmeden hemen adreslerine gönderilecek kartı alabilirler. Akbank internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman aynı gün içerisinde kredi kartı sonucunuzu öğrenebilir ve ne kadar kredi kartı limitiniz olduğunu da sizlere mesaj ile gönderilirler. Akbank Axess kredi kartını kullanmaya başladığınız zaman yaptığınız alışverişlerde chip para puan kazanabilirsiniz. kazandığınız bu paralar ile birlikte daha sonra alışverişinize de etkileme yapabilirsiniz. Ayrıca 12 ay vadeye kadar taksitli alışveriş seçenekleri ve anlaşmalı yerlerden daha düşük faizlerle ürün alımları gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Bonus Kredi Kartı Başvurusu 2.000 TL Limitli Onay

Kredi kartı kullanmak isteyen kişiler, Denizbank'a giderek buradan, Bonus özellikli kredi kartı başvurusu yapabiliyorlar. Ayrıca kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilere SMS atarak da kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Denizbank kredi kartı başvurusu yaptığınız zaman sizlere 2000 TL ve üzerinde kredi kartı limiti verilmektedir. Kredi kartı başvurusunu SMS ile yapmak istiyorsanız BONUS yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 3280 numarasına gönderin.

ev-hanimlarina-2000-tl-nakit-kredi-karti-verilecek-sadece-basvuru-yapanlar-alabilecek

Kredi kartı başvuru sonucu sizlere cep telefonunuza gelecek olan mesaj yine birlikte belli olacaktır. Denizbank üzerinden yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusu onaylanırsa, kurye ile birlikte 10 gün içerisinde adresinize kartınız gönderilecektir. Kartınızın şifresini oluşturduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@