Para ihtiyacı olan ev hanımları için 3 bankadan hemen Kredi onay alabileceğiniz yeni bir kampanya duyurusu sabah itibari ile başladı. Denizbank Akbank ve qnb Finansbank tarafından yapılan bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar ev hanımı olması durumunda banka kredi notu yüksek ise hemen onay alabiliyor. Denizbank Akbank ve Finansbank tarafından başlatılan bu kampanyaya katılmak isteyen ev hanımları SMS atarak hemen başvuru yapabilecek. Daha önce bankalar üzerinden kredi veya kredi kartı kullanan kişiler belirtilen şartlara göre hızlı bir şekilde kredi onayı alabilecektir. 

Denizbank üzerinden başvuru yapmak isteyen ev hanımları için en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi olan SMS ile kredi başvurusu 5 dakika içerisinde sizlere sonuç verir. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsa kredim yazıp boşluk bırakıp t.c. kimlik numarasını yazarak 3280 numarasını gönderebilir. 3280 numarasına göndermiş olduğunuz mesaj sonrasında 5 dakika içerisinde banka sizlerin Kredi değerlendirmesini t.c. kimlik numaranız üzerinden yapacak ve sizlere SMS ile kredi sonucunu söyleyecek. Ev hanımları bu bankadan onay olursa gelir belgesiz olarak en yakın banka şubesinden Kredi kullanabilecek.

krediler-323-6

Acil ihtiyacı olan vatandaşlar için yapılan yeni Kredi kampanyasına akbank'ta katıldı. Akbank hem sms ile hem de mobil uygulama üzerinden ihtiyaç kredisi veriyor. Banka hesabınız varsa akbank'a mobil uygulamasına girerek buradan Akbank direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapan vatandaşlar belirtilen şartlar dahilinde 36 ay vadeye kadar düşük faiz oranları ile bankanın internet bankacılığı üzerinden kredi kullanabilir.

Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler t.c. kimlik numarasını 5030 numarasına mesaj atarak ev hanımı olması durumunda hemen Kredi sonucu öğrenebilir. Üstelik bu banka üzerinden başvuru yapacak olan kişilerin kredi notu yüksek ise daha yüksek limitlerde de 75 bin TL'ye kadar gelir belgesiz kredi alabilir. 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilir ilk taksit ödemesinin 3 ay ertelemeli olarak yapabilirsiniz. Güncel faiz oranlarını öğrenmek istiyorsanız bankaların resmi internet sitelerine girebilirsiniz.