Ev Hanımlarına Destek Olarak, Okul Öncesi, 15 Gün İçinde 5000 TL Nakit Verilecek, Belirlendi!

Ev Hanımlarına Destek Olarak, Okul Öncesi, 15 Gün İçinde 5000 TL Nakit Verilecek, Belirlendi! Son dakika haberine göre ev hanımlarına destek için yeni bir kampanya yapıldı. İşte detaylar...

Ekonomi 04.09.2021 - 10:11 04.09.2021 - 10:13 Vural Pars

Son dakika banka haberi geldi. Bankalar artık ihtiyacı olan ev hanımlarına da kredi verecek. Ev hanımı olan ve kredi almak isteyenlere son dakika haberi duyurusu ile birlikte, bankalardan 5000 TL'ye kadar destek verileceği duyuruldu. İhtiyaç kredisi olarak verilecek bu kredilerde, banka ev hanımı olan kişilerin şartlarına göre kredi kullandıracak. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanızda bazı banka şartlarına uygun olmanız istenecek. Ev hanımı olan kişilere son dakika olarak yapılan bu kampanya, 5000 TL'ye kadar verilirken, ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme imkanı sunulacak.

Denizbank Ev Hanımlarına 5000 TL Ödeme

Denizbank üzerinden ev hanımlarına 5000 TL ödeme yapılacak. 5000 TL'ye kadar kredi alacak olan ev hanımlarına banka hemen destek ödemesi sunacak. Kredi notu 1400 ve üzerinde olan, daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış kişiler, cep telefonları üzerinden başvuru yapabilecekler. Başvuru yapmak için SMS atacaksınız.

SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Kredim TC kimlik numaranızı ekleyerek bu mesajı 3280 numarasına gönderebilirsiniz. Denizbank üzerinden 5000 TL'ye kadar ödeme yapılacak ve bu ödemelerde hemen sonuç verilecek.

Denizbank üzerinden alacağınız kredilerde 36 ay vadeli işlem yapılacak. Banka ayrıca bankanın mobil uygulaması üzerinden de ev hanımı olan kişilere, kredi veriyor. Denizbank mobil uygulaması kullanıyorsanız, 3 ay ertelemeli ve 36 ay vadeli kredilerinizi bankaya gitmeden kullanabileceksiniz.

Akbank 5000 TL EV Hanımlarına Ödeme

Akbank üzerinden de 5000 TL ödeme alabilirsiniz. Bu bankada hesabı olan veya banka kredi kartını kullanan kişiler, 5000 TL'ye kadar ev hanımı olması durumunda kredi alabileceklerdir. 5000 TL'ye kadar kredi alacak kişiler, Akbank Direkt uygulamasından onay alırsa, hemen hesabına bu para yatacak. Akbank 1300 ve üzerinde bir kredi notu olan kişilere kredi onayı verecek. Banka ayrıca SMS ile kredi başvurusu alacak.

SMS ile kredi başvurusu için Kredi yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı da yazarak 4425 numarasına mesaj olarak gönderin. Bu şekilde hemen sonuç alacak ve onaylanan kredinizi de hemen aynı gün içinde kullanacaksınız. Akbank 5000 TL'ye kadar hızlı ve anında kredi sonucu verirken, kredilerde 5000 TL'ye kadar 3 ay ertelemeli 36 ay vadeli işlem yapacak.

ev-hanimlarina-destek-olarak-okul-oncesi-15-gun-icinde-5000-tl-nakit-verilecek-belirlendi

QNB Finansbank'tan 5000 TL Ev Hanımlarına Destek Kredisi

QNB Finansbank üzerinden de 5000 TL'ye kadar ev hanımlarına destek kredisi verilecek. Banka hızlı ve anında onay verebilmesi için kişilere SMS ile başvuru imkanı sağlayacak. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, TC KİMLİK numaranızı 5030 numarasına mesaj atabilirsiniz. 5 dakika içinde kredi sonucu gelecek ve özellikle kredi notu yüksek olan ev hanımları daha yüksek limitlerde de kredi kullanabilecekler. QNB Finansbank üzerinden ayrıca resmi internet sitesini kullanarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@