Ev Hanımlarına Kredi Ödemesi Onaylandı, Şartsız Ödenecek

Ev Hanımlarına Kredi Ödemesi Onaylandı, Şartsız Ödenecek. Son Dakika para ihtiyacı olan ev hanımlarına kredi verilecek. İşte detaylar...

Ekonomi 27.08.2021 - 20:00 27.08.2021 - 20:00 Vural Pars

Geçim sıkıntısı yaşayan, çalışan ve çalışmayan milyonlarca bireyin arasında bulunan çocukları veya farklı sebeplerden iş bulamayan bulsa da çalışamayan ev hanımları bulunmaktadır. Akbank Ve Türkiye'nin en büyük dijital bankası olan Enpara bu durumu uzun zamandır farklı zamanlarda ve farklı fikirlerle ortaya koyup yakın zamanda 2 bankada ev hanımlarına gelir belgesi istemeksizin kredi imkanı sunduğunu açıkladı.

Pandemi nedeni ile çalışsa dahi artık çalışamayan ve iş bulamayan artık evden bir şekilde geçimini sağlamaya çalışan bayanlar gibi evden veya dışarıda çalışma fikri olsa dahi sermayesi bulunmayan ev hanımları adına büyük bir imkan sunmak adına atılmış Türkiye’nin en büyük 2 projesine imza atılmıştır. Gelir sıkıntısı yaşayan pek çok aile yaptığı müracaatları olumsuz sonuçlanırken binlerce insanın yüzünü güldürecek olan bu proje rahat bir nefes almak adına oldukça önem arz etmektedir.

Akbank ev hanımlarına özel kredi seçenekleri  ve avantajları na şöyle bir göz atacak olursak. 100 bin TL ye kadar aylık 1,47  faiz Dijital Bankacılık üzerinden başvuru yapabileceğini gibi Akbank Şubelerine giderek detaylı bilgi alabilir başvuru yapabilir ve 24 saat içerisinde onaylanan kredinizi nakit'e çevirebilir yada hesabınıza yatırabilirsiniz.

Enpara.com ev hanımlarına özek kredi seçeneğinin herhangi bir şartı bulunmamaktadır. Herhangi bir şubesi bulunmayan QNB Finansbank'ın tüm hizmetleri sadece dijital kanallar üzerinden sunan bankacılık anlayışı ile 2012 yılı itibari ile milyonlarca müşterisine hizmet sunmaktadır. Son zamanlarda açıklanan haber ise binlerce müşterinin yüzünü giderek  gelir belgesi gibi herhangi bir belge veya evrak istemeksizin internet üzerinden veya enpara.com uygulaması üzerinden 1,71 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneği ile hizmet sunmaya hazırlanıyor. Bu noktada bankalar ev hanımlarından bazı koşullar ister. Bu koşulları karşılayan kişiler krediden fayda alabilir.

ev-hanimlarina-kredi-odemesi-onaylandi-sartsiz-odenecek

Ev Hanımları Kredi Nasıl Alır?

Kredi almak isteyen ev hanımları için bazı şartlar bulunur. Bu şartlara bağlı olarak kişiye Kredi verilir. Bu şartlardan en önemlisi kişi ev hanımı olan kişinin eşi sigortalı şekilde çalışması gerekir. Sigortası bulunmayan kişilere Kredi verilemez ve başvuruları reddedilir. Buna ek olarak eğer başvuru sahibinin eşi daha önce aldığı bir krediyi düzenli ödememiş ise kişinin başvurusu reddedilir. Yani ev hanımı tamamen eşine bağlı şekilde kredi alabilir ama kredi başvuru sahibine verilir. Başvuru yapacak kişi en yakın şubeye yada internet bankacılığı üzerinden kısa sürede başvuru yapabilir. Başvuru sonucu da kişiye SMS olarak gönderilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@