Ev hanımlarına 40.000 TL kredi veren bankalar hangileridir? Ev hanımları olan kişiler gelir belgesiz olarak 40.000 TL kredi kullanabilir mi? Sizlere yazımızda ev hanımı olan kişilerin 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağı bankalar hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Ev hanımı olan kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istedikleri zaman bazı bankaların kredi kampanyaları da başvuru yaparak kendi ihtiyaçları için kredilerini kullanabilirler. Daha önceleri daha düşük limitlerde krediler verilmekteydi. Ev hanımı olan kişilerin banka kredi notu yüksek olması durumunda kredilerine 40 bin TL'ye kadar kullanabiliyor. Bu kredileri almak istiyorsanız daha önceden kredi veya kredi kartı kullanmış olmanız gerekmektedir. Eğer daha önce hiçbir kredi ve kredi kartı ürünü kullanmadıysanız onay alamazsınız. Eğer böyle bir müşteriyseniz de ilk olarak sizlere kredi kartı almanızı öneriyoruz. Ev hanımı olan kişiler bu bankalar üzerinden 40 bin TL'ye kadar kredi alabileceklerdir. İşte bankalar.

DenizBank'tan ev hanımlarına 40.000 TL kredi başvurusu

Daha önce banka çalışması yaşamış ve düzenli ödemeler yapan ev hanımları bir SMS atarak Denizbank üzerinden ne kadar kredi onayı alacağını görebilirler.

36 ay vadeye kadar alınacak olan bu kredilerde Denizbank ev hanımı olan kişilere 40 bin TL'ye kadar onay veriyor. SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız cep telefonunuzdan bir mesaj göndermeniz gerekmektedir. 3280 numarasına Kredim TC. kimlik yazdıktan sonra gönderim yaparsınız 5 dakika içerisinde kredi onayı alıp almadığınızı öğrenebilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ayrıca bankanın resmi internet sitesine girerek buradan da kredi başvurusu yapabiliyor. Alacağınız kredilerde onay almanız ile birlikte en yakın banka şubesinden kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz.

ev-hanimlarina-mujdeli-haber-var-nakit-sikintisi-olan-kisilere-40000-tl-odeme-yapilacak-bankalar1

TEB Bankası ev hanımlarına 40.000 TL kredi başvurusu

TEB Bankası üzerinden de ev hanımı olup kredi onayı aldıktan sonra bu banka üzerinden kredi kullanabilirsiniz. 40 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. 36 ay vade ile verilen bu ihtiyaç kredilerinde başvuru yapacak olan kişilerin en az 1300 ve üzerinde bir kredi notu olması gerekiyor. 3 ay ertelemeli olarak alacağınız bu kredileri başvuru yapmak istiyorsanız TC. kimlik numaranızı 4466 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Ayrıca bankanın müşteri hizmetleri numarasını arayarak ve bankanın internet sitesine girerek de kredi başvurusunda bulunabiliyorsunuz.

Akbank online 40 bin TL ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvuru

Akbank üzerinden de 40.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. 36 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde ilk taksit ödemesini 3 ay ertelemeli olarak online olarak alabiliyorsunuz. Kredi başvurusu yapmak için bu bankada Kredi veya bir banka hesabınızın olması şartı vardır. İnternet bankacılığına girerek buradan hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizde banka şubelerine gitmeden hesabınıza atabiliyorsunuz. Üstelik bu krediyi kullandıktan sonra düzenli ödemeler yaptığınız takdirde banka sizlere 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi limitleri açacaktır. İstediğiniz zaman bu kredileri online alarak kullanabileceksiniz.