Ev hanımlarına para müjdesi! Şekerbank ev hanımlarına para dağıtıyor! 30.000 TL ödeme var. Son dakika haberi bağlamında ev hanımı olan kişiler bu ödemeleri oldukça makul faizli alacak.

Ev hanımlarına para müjdesi! Şekerbank ev hanımlarına para dağıtıyor! 30.000 TL ödeme var... Ev hanımı olan ve acil para gereksinimi olan vatandaşlar amacıyla oluşturulan kampanyalarda gereksinim kredisi kullanmak isteyen kişilere, Şekerbank bağlamında 3 sene vadeli 30.000 TL ödeme vereceğini açıkladı. Kredi müracaatı yapacak olan ev hanımlarının daha evvel bankalardan kredi ya da kredi kullanmış olması ile eş güdümlü bu sarfedilen ürünleri derli toplu ödemeler yapması halinde meydana gelen kredi puanı yüksek olur ise müracaatını anında gerçekleştirecektir. 

Şekerbank bağlamında kredi almak için, 18 yaşından büyük olan ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ev hanımları yalnızca başvuru yapabilirler. Bu başvuruları SMS ile ya da internet siteleri üzerinden yaparak, şubelere gitmeden prosedür yapabilecektir. Şekerbank üzerinden tüketici kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, 2 dakika içinde kredi sonucunu öğrenmek istiyorsa, en yakın banka şubesine giderek süratli bir şekilde kredi onayı alabiliyor.  Şekerbank bağlamında Sms ile müracaat yaparak nakit onay alabilmek isteyen ev hanımları, SMS Nakit Cepte için  “NAKİT“ boşluk nakit çekilmek istenen tutar ve kartınızın son dört hanesini yazıp 1953‘e göndermesi yeterli oluyor. Mesaj ardından banka sizlere 2 dakika içinde kredi sonucunu verecek, onaylanan tutar kadar kredinin nekadar olduğunu anında göreceksiniz. oluşturulan açıklama ardından kredi onayı alan şahıslara SMS ile bilgi mesajı istikbal ve bu mesaj ile eş güdümlü en yakın Şekerbank şubesine giderek kredi tüketimini gerçekleştirecektir. 

Şekerbank Ev Hanım Kredisi ev hanımlarının bankadan kredi kullanmaları amacıyla hazırlanan özel pakettir. Gelir belgesi olmayan ev hanımları Şekerbank yardımıyla kredi kullanabilirler. Şekerbank'ta hesapları olan olan ev hanımları ise banka şubelerine gitmeden nakit kampanyası sonrasında para alabiliyorlar. 

Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor! Jandarma Genel Komutanlığı'nda İş Kapıları Açılıyor: 83 Sürekli İşçi Alımı için Başvurular Devam Ediyor!

Şekerbank, hesaplarınız üzerinden alacağınız internet şifresiyle birlikte, Şekerbank'ın mobil programı üzerinden günün her saati 24 saat nakit kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Şekerbank, tüketici kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız başvurunuzu süratli bir şekilde gerçekleştirebilir, internet sitesi ve müşteri hizmetleri numarası üzerinden de dilediğiniz vakit bilgi alabilirsiniz. Başvuru yapacak olan bireylerin kendi kredi puanına göre oluşacak faiz oranlarından da yararlanabiliyorsunuz.