İşkur ev hanımlarına evde çalışarak ayda tam 6000 TL kazanmaları için büyük müjdeyi duyurdu! Ev hanımları ev ekonomisine büyük katkı sağlayacak. Başvurular başladı!

Ayaklarının üstünde durmak isteyen ev hanımlarına İŞKUR tarafından sevindiren haber geldi. İŞKUR, evde paketleme işi yapmak isteyenlere aylık 6 bin TL ödeme yapıyor. Son dakika duyurusu İŞKUR resmi internet sayfasından paylaşıldı. İŞKUR iş ilanlarına nasıl başvuru yapılır? İŞKUR başvuru koşulları neler? Detaylar haberimizin devamında sizlerle...

İstihdam kuruluşu denildiğinde ülkemizde ilk akla gelen İŞKUR, tüm vatandaşların durumlarına yönelik en rahat ve iyi iş imkanlarından yararlanabilmesine aracılık etmektedir. 2022 yılı içinde işsizliğin çoğaldığı bir ekonomi ile piyasa durumunda dahi neredeyse tüm herkesin yeni işler bulmasına aracılık etmekte olan İŞKUR, evden çalışmak isteyen ev hanımlarına da destek olmaya tüm hızıyla devam ediyor. Sizlerde İŞKUR tarafından duyurulan iş ilanlarına başvurarak size en uygun iş imkanlarını değerlendirebilirsiniz.

İŞKUR Evde İş İlanlarına Başvuru Nereden ve Nasıl Yapılır?

Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket.. Bunu Yaptırmazsanız Aracınız Yakında Trafiğe Çıkamayacak! İşte Hem Para Cezası Hem de Trafikten Men Aldıran o Hareket..

Son zamanlarda pek çok üretici, işletme ile firma tarafından evde iş verme konusunda çok daha fazla bir eğilim mevcut. Kurumsal organizasyonlar da bu şekilde verilen işlerin hem üretim hem de işlem verimliliğinin çoğalması adına çok önemli olduğu biliniyor. Üretim hususunda bu düşüncenin getirdiği en büyük fırsat ise ev hanımlarına yönelik oluyor. İŞKUR evde iş ilanları kapsamında ev hanımlarına yönelik yoğun ilgi gösteriyor ve düzenlemelerde bulunuyor.

İŞKUR yalnızca evde çalışmak isteyen ev hanımlarına değil pek çok kesimde vatandaşa iş imkanı sunmaya devam ediyor. Sizlerde İŞKUR'a müracaat ederek talep edilen belgeler ile kayıt işlemlerini tamamlayabilir ve size uygun iş imkanlarını takip edebilirsiniz. Gerek evde boş zamanlarınızı değerlendirmek gerekse de aile ekonominize destek olmak istiyorsanız İŞKUR evde iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. 

İŞKUR Paketleme İşi Yapacaklara 6 Bin TL Veriyor

Özellikle pandemi sürecinde tüm vatandaşların eve kapandığı bu süreçlerde evde ek iş yapma fırsatı daha cazip gelmeye başladı. Evde yalnızca firma tarafından verilen ürünlerin, belirtilen koşullara uygun olarak paketlenme işlemini gerçekleştirerek ayda 6 bin TL'ye kadar ek gelir elde edebilirsiniz. Ödemeler haftalık ya da aylık şekilde yapılmaktadır. İŞKUR evde işilanlarını takip etmek isteyen vatandaşlar, İŞKUR'a kayıt olmalıdır.

İŞKUR'a kayıt olmak için İŞKUR'un 81 ilde de bulunan müdürlüklerinin beraberinde aynı zamanda e-şube kanalı aracılığıyla da kayıt işlemlerini yapabilirsiniz. Kayıt işlemlerini yapan kişiler, İŞKUR açık iş ilanları sayfası üzerinden İŞKUR evde iş ilanları araştırmasını gerçekleştirebilir. Sizlerde detaylı bilgiye ulaşmak için İŞKUR resmi sayfasına giriş yapabilir, İŞKUR telefon hattını arayabilir ya da bizzat İŞKUR şubelerine gidebilirsiniz.