İçinde bulunduğumuz ekonomik şartlar göz önüne alındığında vatandaşlara tek maaş asla yetmiyor. Bu anlamda ek iş arama ihtiyacı doğuyor. İŞKUR tarafından hayata geçirilen ilanlar ile evde paketleme işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz. İşte haberimizin detayları

Göç Eden Depremzedeler Oy Kullanabilecek Mi? İkamet Değişiminde Zorlu Süreç… Göç Eden Depremzedeler Oy Kullanabilecek Mi? İkamet Değişiminde Zorlu Süreç…

Evinizden çıkmadan her ay 8000 TL kazanmak ister misiniz? Bu habere dikkat! Vatandaş başvuru rekoru kırdı... İşe ihtiyacı olan kişiler ile işverenleri bir araya getiren İŞKUR evinden çalışıp aile bütçesine katkı sağlamak isteyen kimseler içinde yeni iş fırsatları getirmiştir. Ellerinde ki paketleme işi gibi fazla ve basit işleri evinden yapmaları için insanlara veren şirketler ile bu işlere talip olan insanlar artık İŞKUR üzerinden iletişim kurabilirler. Bu tarz işlerde genelde kazanç kişinin çalışma yoğunluğuna göre değişmektedir. Günde 4-5 saat gibi süreleri ayırarak hafta 1000 TL’ye yakın kazanç elde etmek yapacağınız işe göre mümkündür. Evinizden iş yapmayı düşünüyorsanız İŞKUR şubelerine giderek kendinizi kaydettirmeniz yeterlidir. Size uygun işler geldiğinde mesajla bildirim alırsınız. Gelen bildirimlere geri döndüğünüzde evinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

İŞKUR Evde İş İmkanları 

Ülkemizde işsizlik büyük sorunların başında geldiğinden dolayı İŞKUR her sene farklı sektörlerden binlerce iş ilanını listelemektedir. Bu seneyle birlikte evde iş imkanları da artık ulaşılabilir hale gelmiştir. Oluşan yüksek talebe cevap vermeye çalışan İŞKUR’a kaydınızı yaptırarak sizlerde evde iş fırsatlarını değerlendirebilirsiniz. Bu tarz işlerin evlerinde oturan kimselere verilmesi sayesinde firmalar basit işleri için yüksek maliyetler ödemek zorunda kalmazlar. İş sahibi olmayan kimselerde kazanç elde etme şansı bulurlar. Bu evlere gönderilebilir işler aslında yüksek potansiyele sahip bir sektördür. Özellikle üretim sanayinde iş verenler bu hizmete sıklıkla ihtiyaç duymaktadır. 

Paketleme İşleri ile Ailenizi Geçindirin  

Firmaların genelde ihtiyaç duyduğu hizmet paketleme olmaktadır. Birçok ilde paketleme için firmalar evlere ilan vermektedir. Paketleme denildiğinde aklınıza hemen komplike bir şey gelmemelidir. İşler toplu halde size gönderilen ürünlerin belirli adetlerde ayrılarak paketlere dikkatlice yerleştirilmesi şeklinde olabilmektedir. Daha karmaşık nikah şekeri paketleme gibi işlerde ise genelde işverenler bir videoya sizi yönlendirmekte ve çıkan ürünü nasıl yapacağınızı size göstermektedir. Paketleme işlerinde başlarda zorlansanız da eliniz alıştıkça dakikada yaptığınız sayı artar haliyle kazancınız yükselir. Belki ilerleyen dönemlerde buradan elde edeceğiniz kazanç ile ailenize katkıda bulunmanın ötesine bile geçebilirsiniz. Bu konuda ilgili ilanlara İŞKUR ile ulaaşbilirsiniz.

İŞKUR PAKETLEME İŞÇİSİ BAŞVURUSU İÇİN TIKLAYINIZ

KAYNAK: ilan365.net