{"uid":"B05C6E84-0297-44DE-BA4D-EA74A4124DA5_1605363940751","source":"other","origin":"unknown","sources":["333114580013211"]}

26 Şubat 1975 doğumlu olan 45 yaşındaki başarılı sunucu Öykü Serter şok açıklamalarda bulundu. Armağan Çağlayan'ın Youtube kanalına konuk olan ünlü sunucu Öykü Serter şok açıklamalarda bulundu. Her hafta başka ünlü bir konuğu konuk alan Armağan Çağlayan'ın bu haftaki konuğu Öykü Serter oldu. Öykü Serter'den yasak aşk itirafı geldi !Armağan Çağlayan'ın her hafta farklı bir ünlü konuk ile karşımıza çıktığı programına katılan ünlüler kervanına ünlü sunucu Serter'de eklendi. Gelen her konuğun çarpıcı iddialarıyla gündem olan programda bu defa Öykü Serter, gündem oldu. Bir dönemler evli bir adamla yasak aşk yaşadığını kabul eden sunucu şaşırtan sözler söyledi.

Evli bir erkek ile beraber olduğunu ve bir yasak aşk yaşadığını kabul eden Öykü. Serter: "Medeni durumu beraber olmaya müsait olmayan biriyle çok uzun süre birlikte oldum. Peki bu yuva yıkmak gibi bir durum muydu? Hayır, benden önce de o yuvada defalarca yaşanmış ilişkiler vardı zaten" sözlerini kullanarak yasak aşkı itiraf etti.Evli olan sevgilisine deli divane aşık olduğunu söyleyen Öykü Serter sözlerine şunları ekledi: "Keşke bir yuvam olsa çocuğum olsa diye hayaller kuran bir kadındım ama bu hayal balonunu patlatıp yaşananları arkamda bırakıp gittim" diyerek bir zamanlar çocuk ve aile hayali kurduğunu da itiraf etmiş oldu.

Bu itiraflardan sonra en çok merak edilen ise, Öykü Serter'in yasak aşk yaşadığı adamın kim olduğu oldu.