Fox Tv'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey hem ters köşeleri hem iç açıcı olması nedeniyle ilaç gibi geldi. Dizi reytinglerde harika gitmese de reytinglerin hışmına uğrama aşamasına neyse ki henüz gelmedi. Bir hafta ara veren Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dün akşam yerini korudu!

Fox TV'nin başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı, Tülin Ece Yazkan gibi başarılı ve usta oyuncuların yer aldığı The Split uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dün akşam veridği bir hafta ara sonrası ekranlara döndü.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi uyarlama bir dizi olmanın hakkını veriyor ve acıtasyon olmadan dram sahnelerinde bile güldüren eğlenceli bir yapım olarak güneş gibi doğdu ekranlara. 

Dizinin dün akşam yayınlanan bölümünde ise Hızır ve Ece'nin hikayesi yer aldı. Zeka geriliği olan bir babanın kızının velayetini almak için verdiği hikaye izleyenleri hem ağlattı hem güldürdü. Dizide Çolpan, Erman ve Faruk atışmaları, Sanem'in sempatikliği dizinin ters köşeleri, normalde 3 bölümlük dram olarak verilen aile sahnelerin komedi olarak verilmesi özlediğimiz ihtiyacımız olan şeylerdi.

Peki bu dizi dram, şidddet sever bizde tutar mı? Evlilik Hakkında Her Şey dizisi geçtğimiz hafta bir haftalık bir ara vermiş ve Mahkum dizisinin ilk bölümü yayınlanmıştı. Bu Evlilik Hakkında Her Şey hayranlarını korkutmuştu. Neyseki bu hafta geri döndü. Yeni dizilerin verdiği bu aralar dönüşte pek iyi olmuyor. Ancak Evlilik Hakkında Her Şey neyse ki ne düştü ne attı.

Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti? Mert Yazıcıoğlu Sustu Sustu Sonunda Ayrılık Nedenini Açıkladı! Afra Saraçoğlu İlişkisi Neden Bitti?

Evlilik Hakkında Her Şey dün akşam yayınlanan bölümü ile reytinglerde eski yerini korudu. Dizi Total'De 6. olurken AB'De 3. sırada yer aldı. 5 oranlarında seyreden dizi için şimdilik pek riskli bir durum yok ancak yinede rahatlaması için yükselmesi gerekiyor. Tabi bu mümkün mü bilemiyoruz.