Fox TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi için final iddiaları geldi. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey bitiyor mu final mi yapacak? Evlilik Hakkında Her Şey neden bitiyor, final ne zaman?

Gözden kaçırmayın

Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı! Ah Nerede'nin Başrolü Baba Dizisinden Geldi! Oktay Çubuk Kimdir? Hangi Dizilerde Filmlerde Rol Aldı!

Fox TV ekranlarında her hafta salı akşamları yayınlanan ve izlenme rekorları kıran dizi Evlilik Hakkında Her Şey için final iddiaları gündeme geldi. İddiaların ardından dizi severler ise arama motorunda Evlilik Hakkında Her Şey bitiyor mu sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey bitecek mi final mi yapacak? Evlilik Hakkında Her Şey final ne zaman olacak? Kaçıncı bölümde neden final yapacak?

Fox TV'nin bu sezonun en iddialı yapımlarından olan Evlilik Hakkında Her Şey güçlü oyuncu kadrosu ve farklı konusu ile dikkat çekmişti. Reytingleri de Bir Hayli iyi olan dizi hakkında sosyal medyada gündeme gelen bir iddia ise izleyenleri meraklandırdı. Evlilik Hakkında Her Şey için final iddiaları var. Peki Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapacak? Evlilik Hakkında Her Şey bitiyor mu? Evlilik Hakkında Her Şey ne zaman final yapıyor kaçıncı bölümde?

evlilik-hakkinda-her-sey-bitiyor-mu-evlilik-hakkinda-her-sey-final-mi-oluyor-2

Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapıyor?

Dev oyuncu kadrosu ile bu sezonun en iddialı yapımları arasında yer alan Evlilik Hakkında Her Şey final mi yapıyor? Sosyal medyada bugün evlilik hakkında her şeyin final yapacağı yönünde iddialar gündeme geldi. Sosyal medyada da bugün en çok konuşulan konuları arasında yer alan bu İddia dizinin hayranlarını meraklandırdı. Şu an için final kararı ile ilgili iddialar doğrulanmadı. Ancak son günlerde Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin reyting kaybı yaşadığı da biliniyor.

Evlilik Hakkında Her Şey neden final yapacak?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin reytingleri ATV ekranlarında destan dizisinin başlaması ile beraber düşüşe geçmişti. Şimdi bir de Show TV ekranlarında Baba dizisi yayınlanmaya başlandı ve rekabet daha da arttı. O nedenle dizinin Mart ayında final yapacağı iddiaları gündemde. Henüz bu konuda kanaldan ve yapımcıdan bir açıklama yapılmadı.