Evlilik Hakkında Her Şey Hızır Kimdir? Gerçek Adı Ne? Anıl Çelik Kimdir? Anıl Çelik Kaç Yaşında? Anıl Çelik nereli? Anıl Çelik hangi dizilerde yer aldı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece Yazkan, Gökçe Eyüboğlu'nun yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi başarısını sürdürüyor.

Hem ters köşe hikayeleri hem kahkası hem de oyuncuları ile Salı akşamları ekrana gelen Evlilik Hakkında Her Şey dizisi başarısını sürdürüyor. 

The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde son bölümde Hızır ile Ece'nin hikayesi anlatıldı. Zeka geriliği yaşayan bir adamın kızının velayetini almak için uğraştığı bölüm hem güldürdü hem de hüzünlendirdi.

Anıl Çelik Kimdir?

Anıl Çelik, 1988 yılında Ankara’da doğdu. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. İlk olarak Beşinci Boyut dizisinde ekrana adım attı.

Anıl Çelik, Erkenci Kuş, Çilek Kokusu, Baht Oyunu ve Bay Yanlış gibi dizilerde yer almıştır.

Yer aldığı diziler

Hey Mexico

Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak? Tarihe Geçecek Oyun Başlıyor! Squid Game İçin Başvurular Başladı! Netflix’in 4,56 Milyon Dolar Ödülü İçin Ne Yapılacak?

Lal Gece

Bay Yanlış

Erkenci Kuş

Hayat Sevince Güzel

Çilek Kokusu

Kertenkele

Salih Kuşu (2013)

Nuri ile Cafer

Alemin Kralı

Yamak Ahmet 

Seni Bana Yazmışlar (Emre, 2011)

Al Yazmalım

Unutulmaz 

Sevgili Düşmanım

Kollama

Kendi Okulumuza Doğru

Senin Uğruna

Arka Sokaklar

Beşinci Boyut