Fox Tv'nin bu sezon tutan tek işi Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bu akşam neden yayınlanmıyor? Evlilik Hakkında Her Şey neden yok? Fox Tv yayın akışında Evlilik Hakkında Her Şey günü mü değişti?

Fox Tv'nin bu sezon tutan tek yeni dizisi olan Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam 14 Aralık 2021 Salı günü yayın akışında görünmüyor.

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bu akşam yayından kaldırıldı. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yerine bu akşam yeni dizi Mahkum'un ilk bölümü yer alıyor.

Peki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi artık yayınlanmayacak mı? Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin günü mü değişecek?

Fox Tv her ne kadar başrol oyuncusu dizinin Azra'sı Gökçe Bahadır'ın koronavirüs olması nedeniyle diziye bir haftalık ara verildiğini söylesede gelen duyumlara göre yeni dizi Mahkum'un reyting ölçümü yapılmak isteniyor. Yeni dizi Mahkum'u herkes Pazar akşamı Yargı dizisine rakip olarak beklerken Fox Tv'den yine stratejik bir hata geldi. Yargı dizisinin düşen reytinglerini toplayacak diye bakılan iddialı yapım Mahkum Perşembe akşamı sezonun reytinglerde rekor kıran tek dizisi Camdaki Kız'ın karşısına konuldu. 

Peki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi haftaya yayınlanacak mı?

Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi? Çağatay Ulusoy’un Yeni Dizisi Terzi’nin Konusu Nedir? Terzi Dizisi Nerede Çekildi?

Fox Tv bir başka stratejik hata yapmazsa Evlilik Hakkında Her Şey haftaya kendi gününde yayınlanacak. Ancak Perşembe akşamı Mahkum dizisinin reytğingleri düşük geldiğinde Fox iddialı dizisini Salı gününe almka isteyebilir. Böyle olduğunda ise Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin hiç bir gün şansı kalmıyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Pazar akşamı kendisinden çok farklı bir konusu olan Yargı'ya ve Perşembe akşamı yine çok farklı bir tarzı olan bu sezon 10'lu reytingi gören tek dizi Camdaki Kız karşısında şansı hiç yok. Yani Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Salı gününden alınırsa bu diziyi bitirmek olur.