Ünlü televizyon programı sunucu Esra Erol son günlerde sık sık gündeme geliyor. ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Esra Erol'da programının başarılı sunucusu Esra Erol, evlilik ile ilgili şok eden açıklamalarda bulundu.

Meteoroloji: İstanbul Karla İlk Sınavını Veriyor! Anadolu ve Avrupa Yakası Bembeyaz Oldu! Meteoroloji: İstanbul Karla İlk Sınavını Veriyor! Anadolu ve Avrupa Yakası Bembeyaz Oldu!
Ünlü televizyon programı sunucu Esra Erol son günlerde sık sık gündeme geliyor. ATV ekranlarında hafta içi her gün izleyicisi ile buluşan Esra Erol'da programının başarılı sunucusu Esra Erol, evlilik ile ilgili şok eden açıklamalarda bulundu. Bir dönem evlilik programı sunan ve binlerce kişiyi evlendiren Esra Erol, evlilik konusunda itiraflarda bulundu. Yıllarca televizyon ekranlarında sunduğu evlilik programları ile ekrana gelen Esra Erol, evlilik programlarının yasaklanmasının ardından başka bir formata geçti. Ekranların sevilen ve aranan yüzü olan Esra Erol, evlilik programları yasaklanınca bu defa gündüz kuşağı programlarından olan gerçek hikayeleri anlatan bir program sunmaya başladı. Esra Erol, hafta içi gün izleyicisi ile buluşurken bir yandanda ülkemizde yaşanan kan donduran, bilinmeyen ve korkunç olayları gün yüzüne çıkarıyor. Hem sunduğu evlilik programları ile hem de sunduğu gündüz kuşağı programı ile Esra Erol, ekranlara gelmeye devam ediyor. Başarılı sunucu Esra Erol, evlilik ile ilgili şaşırtan açıklamalarda bulundu. Evlenmek isteyen gençlere verdiği öneriler ise duyanları çok şaşırttı. Esra Erol'dan yeni evleneceklere, sakın evlenmeyin uyarısı geldi!Esra Erol'dan Evlilik ile İlgili Şaşırtan Açıklamalar!

Uzun yıllar evlilik programı sunan Esra Erol, şimdilerde ATV ekranlarında gündüz kuşağı programı sunmaya devam ediyor. Evlilik programlarının yayının yasaklanması ile başka bir formata geçen Esra Erol, hayatta yaşanan acı olayları gün yüzüne çıkarıyor. Gündüz kuşağının aranan yüzlerinden olan başarılı sunucu Esra Erol, evlilik ile ilgili şaşırtan açıklamalar da bulundu. Yaptığı evlilik programı ve şimdiki programı olan Esra Erol'da da gördüğü evlilikler ile ilgili oldukça deneyim sahibi olan Esra Erol, yeni evlenecekleri uyardı. Esra Erol'un evlilik ile ilgili yeni evleneceklere söylediği sözler ise oldukça şaşırttı. Esra Erol'dan evleneceklere uyarı geldi!Evlilik Programı Sunmasına Rağmen Evlilikten Uzak Durun Dedi!

2 çocuk sahibi olan ve mutlu bir evliliği olan Esra Erol'dan evlilik ile ilgili şaşırtan açıklamalar geldi. Televizyon ekranlarında uzun yıllar evlilik programı sunan ve bu program ile binlerce kişiyi evlendiren Esra Erol'un evlilik ile ilgili yaptığı açıklamalar şaşırttı. Evleneceklere iyice düşünmeleri konusunda uyarı yapan ve genç yaşta evlenmemeleri için uyarılar veren Esra Erol, sosyal medyadan da dert yandı. Sosyal medya çıktığından beri ve her şey sosyal medyaya taşınınca ilişkilerin de bambaşka bir boyut aldığını söyledi. Sosyal medyada yansıtılan mutlu aile tablolarının aslında birçoğunun yalan olduğunu belirtti. İnsanların bu yalan mutluluklara bakarak kendi evindeki huzurunu bozmasının ne kadar yanlış olduğunu da vurguladı. 38 yaşında olan ve Ali Özbir ile mutlu bir evlilik sürdüren Esra Erol, evleneceklere acele etmemeleri gerektiğini söyledi. Evliliğin uzaktan görüldüğü gibi basit ve kolay bir şey olmadığını aksine insanı zorlayan ve değiştiren bir şey olduğunu söyledi. Genç yaşlı demeden herkesin evlenmeden önce iyi düşünmesi gerektiğini de sözlerine ekledi. Esra Erol özellikle genç izleyicilerine, acele etmemelerini ve düşünmeden kesinlikle evlenmemeleri gerektiğini söyledi.