Evlilik Sözleşmesi Dizisi İsim Değiştirdi! İkimizin Sırrı Oyuncuları ve Konusu!

ATV'nin Kore yapımı Marriage Contract adlı diziden uyarlanan ve ilk olarak Evlilik Sözleşmesi ismiyle anılan dizisi isim değiştirdi!

Dizi Haberleri 09.06.2021 - 18:44 09.06.2021 - 18:45 Azra Özdemir

ATV'nin Kore yapımı Marriage Contract adlı diziden uyarlanan ve ilk olarak Evlilik Sözleşmesi ismiyle anılan dizisi isim değiştirdi!

Yaz sezonu için kanalların dizi yarışları başladı. Bunlardan bir tanesi olan Evlilik Sözleşmesi'nin de hazırlıkları hızla sürüyor. Kadrosunu tamamlayan dizi ani bir kararla isim değiştirerek yeni ismini duyurdu!

Evlilik Sözleşmesi Değil "İkimizin Sırrı" Dizisi Geliyor!

Üs Yapım imzalı, Özen Yula’nın kaleme aldığı ve Cem Akyoldaş’ın yöneteceği dizininin başrolünü  Aras Aydın ve Leyla Feray paylaşıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Dolunay Soysert, Engin Alkan, Tülay Günal, Deniz Hamzaoğlu, Ceyhun Mengiroğlu, Irmak Örnek ve  Bestemsu Özdemir gibi başarılı isimler yer alıyor.

İkimizin Sırrı Konusu!

Eşini geçirdiği kazada kaybeden kadının hayat hikayesi konu ediniliyor. Kadın küçük kızını tek başına büyütmeye başlar fakat  kızının hastalığı ile yıkılır. Beyninde tümör olduğunu öğrenir.

Kızının tedavi masraflarını karşılayabilmek amacıyla evlenmeye karar verir. Adamla gizlice sözleşme imzalar fakat her şey planladığı gibi gitmez!

İkimizin Sırrı dizisinin henüz yayın tarihi açıklanmadı. Açıklandığında paylaşacağız..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@