Bir dönemin meşhur gelin adayı Naz Mila bu defa yatak pozları ve paylaşımındaki cinsellik temalı yorumlarla gündeme damga vurdu.

Varlığını bir şekilde sosyal medyada sürdürmeye çalışan Fenomen gelin adayı Naz Mila, bu defa yaptığı paylaşımlarla gündem olmayı da başardı.

Sürekli bir halde özel hayatıyla ilgili cesur ve dekolteli paylaşımlar yapan Mila, yatak pozuyla bu defa magazinin de dikkatini çekmeyi başardı.

Gelin adayı Naz Mila kısa taytla poz verdi! Gelen yorum sonrası ağzını bozdu

Bir dönem evlilik programına katılmasıyla ünlenen güzel fenomen Naz Mila, sosyal medya hesabından yaptığı cesur ve dekolteli pozlarınpayla bu defa dikkat çekmeyi başardı.

Naz Mila çikolata banyosu izle! | Sansürsüz seksi videosu izle! Gelin adayı Naz Mila

Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler! Daha Neler! İstanbul Merkezli Operasyondan Necati Şaşmaz Ve Erkan Petekkaya Çıktı! İfade İçin Emniyetteler!

Son olarak Instagram hesabından yatak pozunu takipçileriyle paylaşan Naz Mila göğüs dekoltesiyle konuşturdu.

En son Fethiye'de çekilen bir korku filminde rol alan Naz Mila, sosyal medyada "Bu filmde sevişme sahnesi olsaydı daha güzel oynardın bence. Sence?" sorusuna "Fethiye'de çekildiğim filmde sevişme sahnesi vardı. Gayet güzel oynadım" yanıtı ile gündem olmuştu.

naz mila

naz