Evren Turhan Var Odası programından ayrıldı!

Galatasaraylı yorumcu olarak VAR Odası programını yapan Evren Turhan programdan istifa etti. Evren Turhan TV100 ve Ertem Şener veda ederek programdan ayrıldığını ifada etti!

Spor 30.06.2021 - 00:53 30.06.2021 - 00:53 Berkay Keskin

TV100 ekranlarında sevilen programı Var Odası sürpriz ayrılık. Galatasaraylı yorumcu olarak koltukta oturan Evren Turhan, Var Odası ve TV100 programdan ayrıldı. Twitter adresinden veda eden Evren Turhan neden ayrıldığı neler yaşandığı merak ediliyor!

Evren Turhan Var Odası neden ayrıldı?

Galatasaray'ın yıldız ismi Taylan Antalyalı'ya Emre Bol ve Turgay Demir sert sözleri sonrası hem sessiz kaldığı için eleştirilerin hedefin olan Evren Turhan, Galatasaray camiasının TV100 ve Ertem Şener'i boykot çağrısı nedeniyle görevi bıraktığı öğrenildi. Hem programda hem Galatasaray taraftarının sevgilisi olan Evren Turhan vedası sonrası geri dönme ihtimali bulunmuyor.

Ertem Şener'in Taylan Antalyalı programda destek çıkması gözlerden kaçmazken Emre Bol ve Turgay Demir linç edilmeye devam ediliyor.

TV100 kanalında Emre Bol ve Turgay Demir yaptırımı gelip gelmeyeceği bilinmiyor ancak Evren Turhan bırakması onlar kalacak şeklinde yorumlandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@