Exxen yeni yıla yeni yayın hayatıyla başlayan platform olarak bilinmektedir. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu platform içerisinde yer alan birçok program, dizi ve belgesel ile birlikte yediden yetmişe herkese hitap edilmek hedefleniyor.

1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı! 1 Mart Altın Fiyatları Rekor Tazeledi! Gram Altın Kuyumcularda Kalmadı!
Exxen yeni yıla yeni yayın hayatıyla başlayan platform olarak bilinmektedir. Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu platform içerisinde yer alan birçok program, dizi ve belgesel ile birlikte yediden yetmişe herkese hitap edilmek hedefleniyor. Kaliteli içeriklerin yer aldığı platform içerisinde birçok farklı yapım yer almaktadır. Çocuklardan yetişkinlere, spor severlerden hayvan severlere, aksiyon severlerden komedi tutkunlarına birçok farklı kişiye aynı anda hitap edebilmeyi hedefleyen Exxen bu bağlamda birçok farklı çalışmada bulunmuştur.

Exxen içerisinde bulundurduğu programlar ile birlikte sıra dışı olmayı da hedeflemiştir. Ülkemiz içerisinde genel olarak birçok farklı program olsa da illüzyonistlik üzerine bir program yer almamaktadır. Yetenek programları veya gündüz kuşakları içerisinde çeşitli gösteriler düzenleyen kişiler olsa da bu durum sadece o programa veya yarışmaya özgü olarak kalmaktadır. İllüzyonistlik konusunda meraklı olan kişiler ve bu alanda ilerlemek isteyen kişiler bu tarz bir programın olmayışından dolayı yakınmaktadır. Acun Ilıcalı başarılı bir televizyoncu olmasının yanı sıra yanı zamanda oldukça başarılı bir yatırımcıdır. İstenilen bu talepler doğrultuda izleyicileri kırmayarak Exxen içerisinde böyle bir programa da yer vermiştir.

Akıl Oyunları Exxen’de! Akıl Oyunları Nedir?


Akıl Oyunları Exxen içerisinde yer alan kaliteli bir yapımdır. Program ile birlikte illüzyonistlik konusunda daha detaylı bilgilere sahip olunabileceği gibi birçok şaşırtıcı olaya da şahit olmak mümkündür. Başarılı işler ile birlikte izleyenleri hayret düşüren Akıl Oyunları programı birçok kişiyi ekran başına kilitlemektedir. Başarılı sunucuları ile birlikte birçok kişinin ilgisini ekstra bir şekilde çekmeyi başaran Akıl Oyunları, Burak Şanlı ve Kıvanç Özkonu ile birlikte bu şovları ekrana getirmektedir.

Yayınlanmaya başladığı tarihten bu yana birçok kişi tarafından genel olarak aynı sorunun cevabı aranmaktadır. Exxen Akıl Oyunuları sunucuları Kıvanç ve Burak kimdir?

Sorunun cevabı genel olarak internet üzerinde aransa da sosyal medya hesapları da bu konuda detaylı araştırmalara yardımcı olmuştur. Uzun süredir çeşitli yerlerde ve yurt dışında gösteriler düzenleyen ikili birlikte ve tek olarak kaliteli çalışmalara imza atmıştır. Burak Şanlı ve Kıvanç Özkonu, Yetenek Sizsiniz Türkiye programı ile birlikte adından söz ettirmeye başlamış olan bir ikilidir.

Akıl Oyunları Burak Şanlı Kimdir?


1988 yılı içerisinde İstanbul’ da dünyaya gelmiş olan Burak Şanlı küçük yaşlarından beri illüzyonistliğe karşı bir sempati beslemiştir. Önünden geçmiş olduğu bir sihirbazlık dükkânına girdiğinde tanışma fırsatı bulduğu Erdem Bulungiray ile birlikte başarılı işlere imza atmıştır. Bulungiray kendisini eğiterek önemli noktalara gelmesini sağlayan en önemli kişi olmuştur.

2002 yılı içerisinde dünyaca ünlü sihirbazların üye olduğu ve girmenin hiç de kolay olmadığı International Brotherhood of Magicians ailesine üyeliği kabul edildi. Bu noktadan sonra artık işi çok daha zor omuzlarındaki yük çok daha ağırdı.

2006 yılı içerisinde düzenlenmiş olan 5. Balkan Magic Convention’da 3.oldu. Bu süreden sonra katılmış olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye programı ile birlikte tüm Türkiye tarafından tanınan ve sevilen bir isim hâline geldi. 2011 yılında katıldığı yarışmadan sonra artık çok daha etkili gösteriler meydana getirmeye başladı. Acun Ilıcalı tarafından da 2021 yılının başında yayına giren Exxen platformuna dâhil edildi.

Akıl Oyunları Kıvanç Özkonu Kimdir?


1983 yılında dünyaya gelmiştir. illüzyonistliğe merak sarmasının sebebi olarak ise rüyasında David Copperfield’ı görmesidir. Katılmış olduğu birçok yarışmada başarı elde ettikten sonra isminden söz ettirmeye başlamıştır.

Yetenek Sizsiniz Türkiye ile birlikte birçok kişiye Kıvanç Özkonu ismini öğretmiştir. 2021 yılının başında yayın hayatına başlayan Exxen platformunda Akıl Oyunları programının sunucularından birisi olarak dikkat çekmektedir.