Exxen çöktü mü! Acun Ilıcalı'nın Exxen'i çöktü mü? TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Exxen platformu açıldı. Yerli Netflix olarak lanse edilen Exxen hataları kullanıcının gözünden kaçmadı! Exxen çöktü mü? Exxen neden girilmiyor! Exxen üye olanlar ve hataları d

Exxen çöktü mü! Acun Ilıcalı'nın Exxen'i çöktü mü? TV8'in sahibi Acun Ilıcalı, Exxen platformu açıldı. Yerli Netflix olarak lanse edilen Exxen hataları kullanıcının gözünden kaçmadı! Exxen çöktü mü? Exxen neden girilmiyor! Exxen üye olanlar ve hataları dile getiriyor. Tasarımı hiç beğenilmeyen Exxen kayıt oldukdan sonra hataları da bitmiyor! İşte Exxen'den ilk bilgiler!

Exxen gece yarısı çöktü!

Acun ılıcalı'nın Exxe'i 5. gününde videolar oynamıyor hatası! Exxen.com'da hiç bir içerik başlamıyor. Exxen videoları başlamıyor!

Exxen çöktü mü? Exxen.com neden girmiyor?Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen çöktü! Exxen yoğun giriş nedeniyle yer yer erişim problemleri, yer yer Hemen izle izleme hatası veriyor! Exxen üye olanlar için de hesap oluşturma işlemleri tamamlayamıyor. Bu da Exxen'in hızlı yayına girdiği ve hataların olduğu gözlerden kaçmadı. Tasarım olarak kimsenin beğenmediği Exxen içerik anlamında doyuracak mı bekleyip göreceğiz!

Exxen mail ve telefon problemleri!

Exxen'e üye olurken, mail veya telefon problemleri sürekli olarak alınıyor. Ya mail aktivasyonu, ya telefon aktivasyonu ikisinden biri çalışmıyor. Kısa sürede Exxen telefon ve mail problemi oluşacak.

Exxen 7 Gün Ücretsiz ancak üye olmak zorunlu!

Exxen 7 Gün ücretsiz izlemek için üye olmak gerekiyor. Üye olurken kredi kartı ile üyelik gerekmektedir. Kredi kartınızdan 1 TL çekilerek Exxen'e kayıt oluyorsunuz. 7 gün sonra ücretsiz olarak kapatabilirsiniz ancak kredi kartınızı vermek zorundasınız.

Exxen çöktü, Exxen giriş yapamıyorum diyenler için ilk gün teknik aksamlıklar normal olarakta karşılanıyor.