2021 yılına bomba gibi bir giriş yapan Exxen platformu yeni programlarını hala daha duyurmaya devam ediyor. Yeni yılın ilk günü içerisinde yayın hayatına ‘’merhaba’’ diyen Exxen kaliteli yapımları ve özgün çalışmaları ile dikkat çekiyor.

Gözden kaçırmayın

Skandalda Son Nokta! Rahatlık "Mahkeme Kararları AKP İçin Geçerli Değil!" Dedirtti.... Skandalda Son Nokta! Rahatlık "Mahkeme Kararları AKP İçin Geçerli Değil!" Dedirtti....
2021 yılına bomba gibi bir giriş yapan Exxen platformu yeni programlarını hala daha duyurmaya devam ediyor. Yeni yılın ilk günü içerisinde yayın hayatına ‘’merhaba’’ diyen Exxen kaliteli yapımları ve özgün çalışmaları ile dikkat çekiyor. Farklı bir program stiline sahip olan Sürprizimiz Var da insanların en çok merak ettiği ve heyecanla beklediği yapımlar arasında yer alıyor. Spor, eğlence, belgesel, program ve dizi gibi birçok farklı alanda hizmetler verilecek olan Exxen platformu içerisinde birçok kişiyi şaşırtacak ve mutlu edecek bir yapım olarak dikkat çekiyor. Televizyon kanallarında uzun süredir yer alan birçok program gibi insanların hayatların dokunarak onları mutlu etmeyi hedefleyen bir program olması bekleniyor.

Programın sunucu kadrosunda yer alan isimler de insanların ilgisini ekstradan çekiyor. Kaliteli isimlerin yer aldığı Sürprizimiz Var programı Exxen platformunun yayın hayatına girmesi ile birlikte yayına başlıyor. İnsanların mutluluğunun hedeflendiği bir program olacağı tahmin edilirken program içerisinde eğlenceli sohbetlerin de olacağı biliniyor. Programda yer alan kişilerin seviyesinin de oldukça yüksek olduğu göz önünde bulundurulduğu takdirde oldukça büyük bir izlenme oranı elde edeceğini tahmin etmek hiç de zor değil.

Sürprizimiz Var Programı Kimler Sunuyor?


Uzun yıllar boyunca Acunn Medya içerisinde yer alan fakat bir süre sonra ayrılmak durumunda kalan Alp Kırşan, Sürprizimiz Var programı ile yeniden Acun Ilıcalı ile birlikte çalışmaya başlıyor. Tv8 ekranlarında yayınlanan Yetenek Sizsiniz Türkiye içerisinde yer alan ve çok beğenilen Alp Kırşan, ayrılarak sevenlerini üzmüştü. Alp Kırşan sosyal medya platformları üzerinden yapılan paylaşımlar ile birlikte yeniden Acunn Medya ailesine katıldığını duyurarak sevenlerini bir kez daha mutlu etti.

Sürprizimiz Var programı kimler sunuyor sorusu Exxen platformunun yayına girmesi ile birlikte en çok sorulan sorular arasında yer almaya başladı. Acun Ilıcalı ile birlikte Alp Kırşan ve Esra Eron da programda sunuculuk görevini üstlenecek. Acun Ilıcalı sunucu olarak görev yaptığı program içerisinde diğer kişilere göre daha etkin bir rol alacak. Esra Eron program sunucusu olarak bir süredir genel olarak aktif görev almasa da Acun Ilıcalı tarafından Exxen platformuna ve Sürprizimiz Var programına dâhil edildi.

Sürprizimiz Var programı sunucuları kalite olarak tartışılmamakla birlikte platform içerisinde en çok izlenen programlardan birisine imza atacaklar gibi görünüyor. Platformun sahibi olan Acun Ilıcalı’nın da program sunucuları arasında yer alması bu bağlamda programa büyük bir avantaj getirecektir. Platform içerisinde yer alan diğer programların da kaliteli olduğu söylenebildiği gibi farklı konsepti ve formatı ile birlikte Sürprizimiz Var oldukça çok izlenecek. Alp Kırşan, Yetenek Sizsiniz Türkiye programında ve Survivor içerisinde etkin olarak rol almıştı. Sempatik tavırları ve karizması ile sevilen bir kişi hâline gelen Alp Kırşan’ın da programın sunucusu olması program açısından önemli bir avantaj teşkil etmektedir.

Sürprizimiz Var Formatı Nedir?


Sürprizimiz Var formatı platform içerisinde yer alan diğer programlara göre farklı bir formata sahiptir. Sürprizimiz Var programı içerisinde genel olarak insanların hayatlarına dokunmak hedeflenmektedir. Exxen sosyal medya hesabı üzerinden yapılan paylaşımda şu sözler yer aldı: ‘’Acun Ilıcalı ve ekibi hayallerine dokunacak, bu programda herkes çok mutlu olacak!’’ ifadelerine yer verildi. Verilen ipucundan anlaşıldığına göre program insanları mutlu etmeye yönelik olacak ve kişilerin hayatlarında bazı değişikler yapacak. Maddi açıdan durumu müsait olmayan kişiler sürprizler yapılacağına dair de fikirler konuşuluyor.