Exxen.com Survivor 8 Haziran 2021 23. hafta ünlüler gönüllüler SMS sıralaması! Aleyna Ayşe Steven SMS oy sonuçları!

Exxen.com Survivor 8 Haziran 2021 SMS sıralaması! Survivor 8 Haziran eleme gecesinde SMS sıralaması sonuçları merak ediliyor.

Televizyon 08.06.2021 - 22:04 08.06.2021 - 22:27 Volkan Arık

Exxen.com Survivor 8 Haziran 2021 SMS sıralaması oy sonuçları için aramalar başladı. Survivor 2021 sezonunun en önemli elemelerinden biri bu akşam gerçekleşecek. Final adayı olarak görülen 3 isim bu hafta potaya girdi. Survivor Exxen SMS sonuçları ise sızdı. Peki 8 Haziran Survivor 2021 kim elendi? 8 Haziran 2021 Survivor SMS Sıralaması Exxen Oy sonuçları listesi haberimizde…

8 Haziran Survivor 2021 Exxen.com SMS sıralaması sonuçları herkes tarafından merak ediliyor. Her hafta TV8 ekranlarında salı akşamları yapılan eleme konseyi bu akşam gerçekleşiyor. Survivor'da bu hafta eleme adayları ise adeta final adayı olarak görülen isimler. Kırmızı takımdan Aleyna mavi takımdan Aleyna, Mavi takımdan ise Ayşe eleme potasında. Bu hafta yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyunları için parkura çıkarken SMS birincisi olan yarışmacı isim vermeyecek. Ada konseyinde üç yarışmacı oylanacak ve aralarından bir tanesi elenerek yarışmaya veda edecek. Peki Exxen Survivor SMS Sıralaması 2021 Ünlüler Gönüllüler oy sonuçları nasıl? İşte 8 Haziran 2021 Survivor SMS Sıralaması...

exxencom-survivor-8-haziran-2021-sms-siralamasi

SURVİVOR 8 HAZİRAN 2021 SÜRPRİZ ELEME

Acun Ilıcalı'nın sunumu ile TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2021 de bu akşam eleme gecesi. Bu hafta oynanan bireysel dokunulmazlık oyunları sonucunda 3 yarışmacı eleme potasına girdi ve ada konseyinde oylama yapılacak. Kırmızı takımdan Aleyna Kalaycıoğlu haftanın ilk eleme adayı olurken mavi takımdan Steven ve Ayşe diğer eleme adayları oldu. Exxen.com 8 Haziran Survivor 2021 oy sonuçları açıklandıktan sonra bu üç yarışmacı arasından en düşük oyu alan adaya veda edecek. Ayrıca Survivor 8 Haziran 2021 SMS birincisi olan yarışmacı da bugün ada konseyinde açıklanacak. Şampiyon adayları arasında gösterilen 3 yarışmacının potada olması ve bu akşam adaya veda edecek olan yarışmacının da sürpriz bir isim olması sosyal medyada kullanıcıları Bir Hayli sinirlendirdi. Ada konseyinde elenecek olan yarışmacının Aleyna Kalaycıoğlu ya da Ayşe olduğu iddia ediliyor.

EXXEN.COM SURVİVOR 8 HAZİRAN 2021 ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI

Survivor Türkiye 2021 23 hafta SMS sıralaması sonuçları büyük bir heyecanla bekleniyor. Eleme adaylarının da oldukça güçlü olması dolayısıyla bu akşam elenecek yarışmacı izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Özellikle sosyal medyada son günlerde Dora'nın adaya veda ettiği konuşuluyordu ancak eleme adayları arasında bulunmayan Dora ifşasının yanlış olduğu ortaya çıktı. Survivor SMS sıralaması oy sonuçlarına göre adaya veda eden yarışmacının kim olduğu belli olacak.

exxencom-survivor-8-haziran-2021-sms-siralamasi-1

SURVİVOR 8 HAZİRAN 2021 KİM ELENDİ?

Eksen.com Survivor 8 Haziran 2021 SMS sıralaması sonuçları ifşa edildi. Alınan bilgiye göre SMS sıralaması sonucunda Aleyna Kalaycıoğlu yüksek oy alarak bu gecenin birincisi oldu. Aleyna Kalaycıoğlunun adaylığının düşmesinin ardından eleme potasında Steven ve Ayşe kaldı. Ayşe'nin ne son günlerde Aleyna ile yaşadığı kavgalar sonucunda SMS’inin yüksek olduğu düşünülüyor. Bu eleme potasında adaya veda eden yarışmacının Steven olması yüksek ihtimal.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@