Sosyal medya Eylem Amine Altunkaynak isimli kadını konuşuyor. Lüks otellerde Seminerler düzenleyen ve bilinçaltı temizliği yaptığını iddia eden kadının aylık kazancı dudak uçuklattı. Psikoloji ve tıp eğitimi aldığını da öne süren kadının herhangi bir eğitim almadığı ortaya çıkarken sosyal medyadaki paylaşımları gündeme oturdu. Peki Eylem Amine Altunkaynak kimdir, ne iş yapıyor?

Eylem Amine Altunkaynak ismi son günlerde sosyal medyanın gündeminde. Bilinçaltı temizliği yaptığını iddia eden ve lüks otellerde düzenlediği seminerleri sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşan kadın lüks hayatı ile dikkat çekmeye devam ediyor. Aylık binlerce lira Kazancı olan kadının psikolojisi ya da Tıp eğitimi almadığı ortaya çıkmıştı. Lüks hayatı ile ilgili yaptığı açıklamalarda gündemden düşmeyen Eylem Amine Altunkaynak yeni açıklaması ile bir kez daha sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki Eylem Amine Altunkaynak kimdir? Eylem Amine Altunkaynak ne iş yapıyor hangi okuldan mezun oldu?

Gözden kaçırmayın

Sığınmacılar Türkiye'de Kalacak! AB Fonu Arttırdı! "Erdoğan Para Sözünü Sever" Demişlerdi! Geçmiş Olsun Türkiye... Sığınmacılar Türkiye'de Kalacak! AB Fonu Arttırdı! "Erdoğan Para Sözünü Sever" Demişlerdi! Geçmiş Olsun Türkiye...

Eylem Amine Altunkaynak kimdir?

Sosyal medyanın son günlerde konuştuğu isimlerden biri olan eylem Amine Altunkaynak merak ediliyor. Aylık kazancı dudak uçuklatan kadın kuantum ve bilinçaltı seminerleri düzenlediğini iddia ediyor. İstanbul'da lüks otellerde seminer düzenleyen kadının sosyal medya hesabında da 60 binden fazla takipçisi bulunuyor. Sosyal medya hesabının biyografi bölümüne 'NLP (Nörolinguistik Programlama) Uzmanı', 'Bilinçaltı Eğitmeni' ve yazar olduğunu yazan Eylem Amine Altunkaynak’ın herhangi bir tıp ya da psikoloji eğitimi almadığı ortaya çıktı. Dolandırıcı olduğu iddia edilen ve sosyal medyadan eğitim paketlerini satan kadın paket ücretleri için bin 290 lira ile 57 bin lira arasında ücret talebinde bulunuyor. Sosyal medyada birçok video çekerek paylaşan kadın hiçbir şekilde yüzünü göstermiyor. fakat kendisinden ders alan katılımcılara yüzü açık olarak eğitim verdiği öne sürülüyor.

Yeni açıklama geldi

Son dönemlerde lüks hayatı ile sosyal medyanın gündeminden düşmeyen Eylem Amine Altunkaynak bu hayatına ilişkin yeni açıklamalarda bulundu. Tıp ya da psikoloji eğitimi almadığını kişisel gelişim sertifikaları olduğunu belirten Eylem Amine Altunkaynak, “Aldığım eğitimleri din ile bağdaştırarak kendi bilinçaltı eğitimlerimin patentini aldım. Ve bilinçaltı eğitimimde kişiye olayları okuma ve tekamül sanatını anlatıyorum. Yaşam döngüm de olayları okumamla da kendimi geliştirdim ve katılımcılara destek oldum” dedi. Sosyal medyanın gündeminde olan lüks hayatı ve otomobili ile ilgili de açıklamalarda bulunan Altunkaynak, “Ben normal hayatımda çok sade bir hayat yaşıyorum. Oradaki şaşaanın amacı, sosyal medyada ‘keşfet’e’ düşüp, daha çok insana ulaşmak...” ifadelerini kullandı.