Eylül Ayında Emekliye 1750 TL'ye Kadar Ödeme Yapılacak, Son Dakika

Son Dakika: Eylül ayında emekliye 1750 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Eylül ayında bankalar emekliler için yeni kredi kampanyaları ve promosyon kampanyaları hazırlıyor. İşte detaylar...

Ekonomi 29.08.2021 - 19:53 29.08.2021 - 19:53 Vural Pars

Eylül ayında emekliye 1750 TL'ye kadar ödeme yapılacak. Eylül ayında bankalar emekliler için yeni kredi kampanyaları ve promosyon kampanyaları hazırlıyor. Emekli olan kişiler 1750 TL'ye kadar ödeme yapacakları bu kampanyalarda emekli promosyonları olarak nakit ödemesini alabileceklerdir. Bankaların emekli maaşlarını 3 yıl boyunca aynı bankadan alacak olan emeklilere SGK desteği ile birlikte 750 TL'ye kadar emekli promosyonu verdiğini biliyoruz. Verilen bu emekli promosyonları kişilerin maaşlarına göre değişmektedir.

1500 TL'ye kadar emekli maaşı alan müşterilere 500 TL emekli promosyonu verilirken 1500 TL ile 2500 TL arasında emekli maaşı alan kişilere 625 TL 2.500 TL ve üzerinde emekli maaşı alan kişilere ise 750 TL SGK tarafından emekli promosyonu ödenmektedir. Kamu bankaları bu verilen paralar üstünde herhangi bir oynama yapmıyor. Yalnız özel bankalar üzerinden eğer emekli maaşı alıyorsanız bankaların kendi yapmış olduğu kampanyalar ile birlikte bu tutar 1750 TL'ye kadar da çıkabiliyor. 

Emekliye 1750 TL'ye kadar promosyon veren bankalar

Emekli olan kişilere maaşlarına göre verilen bu promosyonlardan yüksek limitli almak isteyen kişiler hangi bankadan bu işlemleri yapabilir mi araştırmaktadırlar. Yapı Kredi Bankası son yapmış olduğu duyuru ile birlikte emekli olan vatandaşlara 1750 TL'ye kadar emekli promosyonu verecektir. Yapı Kredi Bankası vermiş olduğu 1750 TL'ye kadar emekli promosyonlarını eylül ayında da devam ettirecektir. Banka ayrıca emekli olan kişilere promosyon haricinde ihtiyaç kredisi konut kredisi taşıt kredisi gibi krediler de düşük faiz oranlı imkan sağlamaktadır. Kredi haricinde ayrıca Yapı Kredi bankası'na emekli maaşını taşıyan kişilere banka nakit avans olarak 10.000 TL'ye kadar artı para imkanı sunacak ve ayrıca da emekli olan kişilerin kredi kartı istemeleri durumunda emekliye özel aidatsız kredi kartı imkanı da sunacaktır.

eylul-ayinda-emekliye-1750-tlye-kadar-odeme-yapilacak-son-dakika1

Emekli olan kişilere 1750 TL ve üzerinde emekli promosyonu veren bir diğer banka ise TEB Bankası oluyor. TEB bankası'na emekli maaşınızı taşırsınız 1750 TL'ye kadar emekli promosyonu alabilirsiniz. TEB Bankası da emekli maaşını kendi bankasına taşıyan müşterilere sadece promosyon ile ilgili değil borç kapatma kredisi ve ihtiyaç kredisi gibi kredilerde de düşük faiz oranları ile işlem yapıyor. 1750 TL'ye kadar emekli promosyonu alacak olan kişiler TEB Bankası üzerinden bu ödemeleri hızlı bir şekilde alabileceklerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@