EYT'den emekli olacaksanız ve sigorta priminiz eksikse kredi çekebilirsiniz. Akbank, düşük faizle kredi veriyor ve EYT ile emekli olmanızı sağlıyor. Milyonlarca emekli adayı bu krediye başvurmak için can atacak.

Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para! Vakıfbank bankamatik kartınıza ödeme! 20.000 TL'ye kadar acil para!

Düşük faizle emeklilik hakkı elde etmek adına kredi çekebilirsiniz. Bankaların bu yönde önemli kampanyaları mevcut. Ancak tüm kampanyaların yanı sıra EYT'de çok daha farklı gelişmeler meydana gelmekte. Hangi şartlarda kredi çekilir ve emeklilik hakkı elde edilir önce bundan bahsedelim.

Sigorta Prim Borçlanması Yapabilirsiniz

Eğer sigorta prim borçlanması yaparsanız, çalışarak doldurabileceğiniz sigortanızı toplu ödemeyle kısa sürede doldurabilirsiniz. Öte yandan kadınlarda çocuk sayısına göre borçlanma işlemi oldukça popüler. Bu sayede 6 yıla kadar erken emeklilik hakkı elde ediyorlar. Tüm bunlar bir yana, EYT'den emekli olmanız için önemli bir fırsat diyebiliriz.

%1,79'dan Başlayan Faizlerle!

Eğer emeklilik ihtiyacınız için kredi çekecekseniz Akbank düşük faizli kredi sunuyor. %1,79'dan başlayan kredinizi çekmeniz için başvuruda bulunabilirsiniz. Geri ödeme planına dair sizlere detayları aktaralım:
Eğer 50 bin TL'lik krediyi %1,79 faiz ile çekerseniz 12 ay vade ile ödeyebilirsiniz. Ek masrafların yanı sıra aylık taksit tutarı ortalama 4.797 TL'dir. Toplam geri ödeme ise  57.841 TL olarak belirlenmiştir. Akbank'ın diğer kredi tekliflerini de değerlendirmeniz mümkündür.