Garanti BBVA'nın EYT sigorta prim kredisine olan ilgi büyük. Emekli adayları, sigorta prim borçlarını kapatarak bir an önce emekli olmak istiyor. Bankanın yeni kampanyası ses getirdi. İşte düşük faizli ve yüksek vadeli emeklilik kredisi...

PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek! PTT'den Emeklilere Ödeme! 100.000 TL'ye Kadar Anında Nakit Ödeme Verilecek!

Milyonlarca emekli adayı, EYT'den emekli olabilmek için şartları karşılamaya hazırlanıyor. Meclis'ten geçecek düzenleme sonrasında resmen emeklilik hakkı elde edebilecekler. Üstelik EYT'lilerin sigorta prim borçlarına da dikkat etmeleri gerekmekte. Çünkü bu prim  borçlarını tamamlamaları durumunda emekli olabiliyorlar. Bunun için ise Garanti BBVA'nın kredi kampanyası öne çıkmakta. EYT'liye özel düşük faizli ve uygun fırsatların yer aldığı krediye dair bilinmeyenleri açıklayalım.

EYT'ye Özel Kredi Verilecek

Sigorta priminizi tamamlamanız ve borçlanabilmeniz adına kredi verilecek. Krediler de rahat ödeme koşullarına göre düzenlenecek ve vade sayısı da ona göre belirlenecek. %1,89'dan başlayan faizler fazlasıyla avantajlı görüldü. Hali hazırda emeklilik hakkına sahip olan EYT'li sayısının 2 milyonu aştığı belirtiliyor. Düzenleme yürürlüğe girene kadar bu sayı her geçen gün artmaktadır.

banka-borclari-olan-kisiler-vakifbank-ve-denizbank-subelerine-giderek-75000-tl-kredilerini-alabi-1

Banka Şartlarını Duyurdu!

EYT emekliliği için gerekli olan kredi imkanını sağlayan Garanti BBVA, şartlarını sıraladı. Buna göre 36 ay vadeye kadar ödeme seçeneğine sahip olacaksınız. Bununla birlikte kredi başvurularını tüm Garanti şubeleri üzerinden gerçekleştirebileceksiniz. Kredi için SGK prim borcu yazısını da yanınızda getirmelisiniz. Böylelikle kredi çekme konusunda bir pürüz ile karşılaşmazsınız.