EYT'den emekli olacaksanız ve krediye ihtiyacınız var ise bu bankalar imdadınıza koşuyor. EYT kredisinde sigorta prim borçlanmasında bulunarak ödeme yapabilirsiniz. İşte düşük faizli EYT kredisi veren bankalar...

Emeklilere sunulan kredi fırsatlarınn yanı sıra emekli adayları için de çeşitli kredi seçenekleri mevcuttur. EYT düzenlemesi ile emeklilik hakkı elde etmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın. Pek çok banka, kredi çekerek sigorta prim borçlanması ile emekli olmanızı sağlıyor. İşte düşük faizli kredi paketlerinde son durum...

EYT'liye Kredi Veren Bankalar!

EYT ile emeklilik için kredi veren bankaların başında Denizbank geliyor. Neden ise sigorta prim borçlanmasında bulunmanız için %1,48 oranında kredi vermesinden kaynaklanmakta. Akbank ise %1,78'dan başlayan kredi faiz oranlarıyla emekli olmanıza yardımcı oluyor. Borçlanma yöntemi üzerinden EYT dışında da emekli olan sayıca fazla vatandaşımız bulunmakta. Yapı Kredi de emekli olmak isteyenlere kredi veren bankalar arasında yerini aldı. %2,09 faiz oranı üzerinden kredi fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor! Garanti BBVA Bankası Duyurdu: Banka Maaş Alan Kişiler İçin 100.000 TL Ödeme Yapıyor!

EYT Kredisi Şartları Nedir?

EYT'li iseniz ve emeklilik için kredi çekmeyi planlıyorsanız bankalara müracaat edebilirsiniz. Ancak sigorta primi üzerinden borçlanarak emekli olabileceğinizi kanıtlamanız istenecek. Bu doğrultuda kredi şartlarını karşılamanızın önemli olduğunu aktaralım.