AKP iktidarına yakınlığı dillere destan olan Cem Küçük, bu defa AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yolladığı EYT mesajı ile gündem oldu.

Son zamanların sansasyonel ismi Cem Küçük, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) üzerinden iktidarı uyaran yazısı ile güne damga vurdu.

Yeni yazısında AKP'ye cumhurbaşkanlığı seçimlerinin yaklaştığı uyarısı yapan Küçük, satırlarında dikkat çeken telaşı ve kullandığı " İnsanlar ekonomik sıkıntıların olduğu bu dönemde hâliyle gelire ihtiyaçları var" benzeri ifadeler ile dikkat çekti.

Küçük'ün EYT ile gündem olan ve AKP iktidarına EYT uyarısı yaptığı yazısından dikkat çeken ifadeler şöyle;

Sedat Peker'in hedefindeki Cem Küçük'ten 'emeklilik' yazısı | soL haber

"Uzun zamandır "Emeklilikte Yaşa Takılanlar" hükûmetten gelecek iyi bir haberi bekliyorlar. İnsanlar ekonomik sıkıntıların olduğu bu dönemde hâliyle gelire ihtiyaçları var. EYT bu bakımdan önem arz ediyor.

......

İnsanlar umutla bir karar çıkmasını bekliyor. Bazı şıklar masada. Bana kalırsa çalışmanın detaylarını fazla beklemeden açıklamak şart. Çünkü EYT’liler bir cevap bekliyor. Seçimlere 9,5 ay kaldı. Ciddi bir seçmen kitlesi var burada. EYT çıkarsa hükûmet kesin kazanır ya da çıkmazsa kesin kaybeder gibi yorumlar da yapılıyor.  En iyi cevap sandıkta alınacak..."

Türkiye Konuşuyor! Nebati Ne Anlatmaya Çalışıyor? Neo Klasik, Epistemolojik, Heteredoks, Nöro Ekonomi Nedir? Ne Demektir Türkiye Konuşuyor! Nebati Ne Anlatmaya Çalışıyor? Neo Klasik, Epistemolojik, Heteredoks, Nöro Ekonomi Nedir? Ne Demektir