Masumlar Apartmanı dizisinin Safiye'si Ezgi Mola saçlarını turuncu yaptı yeni proje merak uyandırdı!

Masumlar Apartmanı dizisnin yıldız ismi Ezgi Mola saçlarını turuncu yaptı ortalık yıkılıdı. Ezgi Mola bu sezon Masumlar Aparmanı dizisinden ayrılacak mı?

Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı Gönül Dağı Dizisinin Taner’i Dizideki Başka Sevilen Bir Karakterde Takılı Kaldı

TRT'nin geçtiğimiz sezon reyting rekorları kıran dizisi Masumlar Apartmanı yeni sezonda üzücü gelişmelerle geliyor. Geçtiğimiz sezonda en çok konuşulan Gülseren Buğdayıcıoğlu uyarlamalarından birisi olan Masumlar Apartmanı dizisi yeni sezon yakında ekranlara gelecek.

Masumlar Apartmanı dizisinde Safiye karakteriyle kendisine hayran bırakan oyuncu Ezgi Mola diziden ayrılacak mı?

Masumlar Apartmanı dizisi Safiye'si Ezgi Mola'nın bu sezon diziden ayrılacak konuşuluyordu. Ezgi Mola sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla bu iddiaları kuvvetlendirdi. Sezon finalinde dizinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılması şok etkisi yaratmıştı. Şimdilerde ise Masumlar Apartmanı dizisinde bir ayrılık daha söz konusu olduğu iddiası ortalığı kasıp kavuruyor.

Dizinin yıldız ismi Ezgi Mola'nın diziden ayrılmak istediği konuşulmuştu. Ezgi Mola sosyal medya hesabından yaptığı yeni imajı ile Masumlar Apartmanı dizisinin seyircilerini korkuttu. Masumlar Apartmanı hayranları "Ezgi Mola diziden ayrılıyor" diyerek korkuya kapıldı.

241314669_554234342485565_2475803394063445104_n

Ezgi Mola Instagram hesabından turuncuya boyadığı saçları ile bir poz verdi ve "turuncuyu seviyorum o da beni sevmiş" notunu düştü. Ezgi Mola'nın turuncu saçlı hali beğeni ve yorum yağmura tutulurken bir taraftan da diziden mi ayrılıyor korkusuna neden oldu. 

Ezgi Mola'nın turuncu saçlarının geçici olduğu gerçek olmadığı ve oynadığı reklam kapmanyası için yaratıldığı düşünülüyor. Bu nedenle Ezgi Mola şimdilik Masumlar Apartmanı diziden ayrılıyor haberleri gerçeği yansıtmıyor.