Ezgi Mola'nı Hapsi İstenmesi Ardından Hazal Kaya'dan Çok Sert Destek: Tecavüzcü Şerefsiz!

Ezgi Mola, tecavüz ile suçlanan Musa Orhan için tecavüzcü dediği gerekçesiyle hapsi istendi. Ardından Hazal Kaya'dan büyük destek geldi!

Magazin 02.06.2021 - 18:07 02.06.2021 - 18:08 Ece Sahan

Ünlü oyuncu Ezgi Mola hakkında İpek Er'e tecavüz ile suçlanan ve intiharına sebep olan Uzman Çavuş Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle 2 yıl 4 aya kadar hapis istendi. Bunun ardından Twitter'da #YalnızDeğilsinEzgiMola etiketi TT oldu.

Ezgi Mola hakkında hapis istenmesinin ardından çok sayıda ünlü isimden başarılı oyuncuya destek geldi. 

Geçtiğimiz sene Batman'da İpek Er'e cinsel saldırıda bulunup intihara sürüklediği iddiasıyla Uzman Çavuş Musa Orhan ülkenin gündemine oturmuştu. Ezgi Mola'da Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle Ankara 31'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde yargılanması için 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi.

Ezgi Mola sosyal medya hesabından, "Tecavüzcü şerefsizi dışarı salan vicdanınızda boğulun. Artık yasa, dua, dilek, istek, rica, umut her şeyi elimizden aldınız ya!! Ne diyim! Yazıklar olsun! Yazıklar olsun!!! #MusaOrhanTutuklansin" paylaşımında bulunmuştu.

Bu paylaşım için Ezgi Mola'ya dava açıldı!

Musa Orhan'ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, Ezgi Mola'nın paylaşımına dair Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu ve Mola hakkında sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret ve hakaret suçlarından 2 yıl 4 aya kadar hapsi istendi.

Ezgi Mola'ya Cesur Kadın Oyunculardan Büyük Destek Geldi!

Ezgi Mola'nın hapsinin istenmesinin ardından Twitter'da Ezgi Mola'ya destek yağdı.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, "Bir tecavüzcü şerefsize,tecavüzcü şerefsiz demiş @ezgimola Ne var bunda? Musa Orhan aynı zamanda tecavüz ettiği kadının ölümüne sebep olmuş bir KATİL ve SERBEST. Tekrar bir kadının canını almayacağının garantisini kimse veremez! #YalnızDeğilsinEzgiMola" diyerek destek verdi.

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah'da Ezgi Mola'ya destek verdi #YalnızDeğilsinEzgiMola yazdı..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@