Ezgi Şenler Teşkilat Dizisinden Ayrılan Ezgi Eyüboğlu'na İmalı Paylaşım! Pınar ve Ceren Arasında Kriz Mi Çıktı?

TRT'nin reyting rekortmeni dizisinde ayrılık haberleri arkasından oyunculardan imalı paylaşımlar geldi. Dizinin Pınar'ı Ezgi Şenler paylaşımı ile Ezgi Eyüboğlu'na mı gönderme yaptı?

Dizi Haberleri 21.06.2021 - 13:46 21.06.2021 - 13:50 Ece Sahan

TRT 1'in sevilen dizisi Teşkilat zirvedeki yerini koruyor. Ancak diziye nazar değdi! Ayrılıklar, kavgalar ardı ardına geldi. 

Çağlar Ertuğrul, Ezgi Şenler, Ezgi Eyüboğlu, Deniz Baysal, Mehmet Usta, Serdar Yeğin, Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı ve ilk bölümü ile reyting rekorları kıran Teşkilat dizisinden kötü haberler ardı ardına geliyor. Önce dizisinin başrolü Serdar karkaterine hayat veren yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğtul'un diziden ayrılma isteği ardından Ezgi Eyüboğlu'nun yeni dizi ile anlaşması haberleri dizinin hayranlarını üzmüştü.

İKİLİNİN ARKDAŞLIKLARI KISA SÜRDÜ

maxresdefault-7

Teşkilat hayranlarına bir kötü haber daha var. Dizinin Serdar'ı yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul verilen sözlerin tutulmadığı gerekçesiyle diziden ayrılmak istemiş ve bunu yapımcıya iletmişti. Haber üzerine dizinin hayranları büyük bir baskı uygulamış ve genç oyuncunun diziden çıkmaması gerektiği söylenmişti. 

Çağlar Ertuğrul sorunu sonrası üzerine bir de dizinin Ceren'i Ezgi Eyüboğlu'nun da ayrılık haberi geldi. Teşkilat dizisinin Ceren'i Ölüm Bize Yakışır dizisine dahil oldu. Dizideki rolü kalıcı olursa Ezgi Eyüboğlu'nun Teşkilat dizisinden ayrılacağı öğrenildi. 

EZGİ ŞENLER'İN PAYLAŞIMI EZGİ EYÜBOĞLU'NA MI?

Ezgi Eyüboğlu'nun yeni dizisi ile anlaştığı ve ayrılık haberlerinin çıkmasının ardından Ezgi Şenler'den paylaşım geldi. Güzel oyuncunun paylaşımı imalı bulundu.

Ezgi Şenler yaptığı paylaşımda ilk önce silah işareti ardından da kahkaha attığı bir fotoğraf paylaştı. Ezgi Şenler bu fotoğraflara "Bazı olaylara tepkim ektedir" yazdı ve sinsice gülen maymun emojisi koydu. 

Ezgi Şenler'in bu paylaşımını bazı hayranlar Ezgi Eyüboğlu'nun diziden ayrılacak olmasına yorumladı. Bazı dedikodulara göre ikili arasında sette bir takım gerginlik yaşandığı iddia edildi. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@