Beyaz TV'de yayınlanan magazin programı Söylemezsem Olmaz da bomba gibi bir iddia gündeme geldi. Söylemezsem Olmaz programında Safiye Soyman ve Faik Öztürk aşkının bittiği öne sürüldü. Peki, Safiye Soyman aldatıldı mı? Faik Öztürk Safiye Soyman ayrıldı mı?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında uzun yıllardan beri beraber olan Faik Öztürk ve Safiye Soyman Çiftçi ile ilgili bomba gibi bir iddia gündeme geldi. Magazin dünyasının en renkli çiftlerinden olan ve çok uzun süreli beraberliklerini hala hayat arkadaşı olarak devam eden çiftin arasına kara kedi girdi iddia edildi. Özellikle aldatılma iddiaları ekran başında bulunan izleyicileri de şaşkına çevirdi. Peki, Faik Öztürk ve Safiye Soyman ayrıldı mı? Safiye Soyman aldatıldı mı?

MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi! MasterChef'te Şef Yarışmacıya Patladı! Doktora Görünmesini İstedi!

Faik Öztürk ve Safiye Soyman ayrıldı mı?

Magazin dünyasının en küçüklerinden olan Faik Öztürk ve Safiye Soyman ile ilgili bomba gibi bir iddia gündeme geldi. Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında Faik Öztürk'ün bir mekanda başka bir kadınla eğlendiği görüntüler servis edildi. Bu görüntülerde Faik Öztürk'ün hayat arkadaşı Safiye Soyman aldattı öne sürüldü.

Safiye Soyman aldatıldı mı?

Bir eğlence mekanında başka bir kadınla samimi görüntüleri ortaya çıkan Faik Öztürk'ün Safiye Soyman aldattığı iddia edilirken ekran başında izleyenlerde bu haberle birlikte şaşkına döndü. Uzun yıllardan beri birlikte olan ve aynı hayatı paylaşan çiftin ayrıldığı yönünde haberler kısa sürede magazin basınında yer almaya başladı. Söz konusu iddialar sonrasında Faik Öztürk canlı yayına bağlanarak iddiaları yalanladı.