Faiz oranı düşük şekilde kredi veren bankalar, müşterilerin dikkatini çekiyor. Özellikle de son zamanlarda kredi bulmak zorlaştı. Kamu bankaları ise bir araya gelerek 0,49 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Kredi nasıl çekilir ve nasıl başvuru yapılır?

Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek! Halkbank duyurdu! 10 bin TL'ye kadar Emeklilere ödemeler verilecek!

Kamu bankalarından güzel haber geldi. Kredi faiz oranları 0,49'a kadar düştü. Türkiye'nin tanınmış kamu bankalarından Ziraat Bankası, VakıfBank ve Halkbank, Ağustos ayında düzenleyecekleri düşük faizli kredi kampanyasıyla vatandaşların finansal ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. Bu özel kampanya, bireylerin sadece %0,49 faizle kredi alabilmelerini sağlayacak ve böylece kredi geri ödemelerini kolaylaştıracak.

36 Ay Vadede Geri Ödeme Seçeneği

Bu kampanya ile düşük faiz oranları sayesinde daha fazla bireyin krediye erişimi teşvik edilirken, ekonomik yatırımların artması da bekleniyor. Kredi kullanmak isteyenler için 20.000 TL'ye kadar olan ihtiyaçlarını bu kampanya ile karşılayabilecekleri belirtiliyor. İnternet bankacılığı üzerinden kolay bir başvuru süreci sunulurken, 36 aya varan vade seçenekleriyle geri ödeme konforu sağlanıyor.

3 ay Ertelemeli Kredi Seçenekleri de Mevcut

Özellikle belirli kriterlere uyan banka müşterileri için bu kampanya oldukça cazip. Önceki banka ilişkileri ve belirli bir kredi skoru olan bireyler, bu özel tekliften faydalanabilecek. Kampanyaya katılanlar için taksit ödeme esnekliği ve 3 aylık ödeme erteleme gibi ek avantajlar da bulunuyor. Bu bankaların sunduğu diğer kredi seçeneklerinden biri de %1,54 faiz oranıyla kredi imkanı. Bu sayede, ekonomik destek arayan bireyler için birçok seçenek sunuluyor.

Her üç bankanın da resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz. Öte yandan bankaların mobil uygulamalarını indirerek ve müşterileri olarak, anlık kredi tekliflerine göz atmanız mümkündür. Daha fazla kredi haberi için haber sitemizi takip etmeyi unutmayın.