Faiz yok peşinat yok dert yok tasa yok! Ayda 2.250 TL taksitle ev ve otomobili aynı anda alabilirsiniz... Araba ve otomobil almak için çok önemli bir haber verildi. Bu anlamda araba ve otomobil için kredi almanıza gerek yok!

Faiz yok peşinat yok dert yok tasa yok! Ayda 2.250 TL taksitle ev ve otomobili aynı anda alabilirsiniz... Bilindiği gibi son senelerde konut ve taşıt kredisi amacıyla başvurular olabildiğince yoğundur. Günümüzde faizsiz olarak aylık az ödeme ile ev sahibi olmak mümkündür. Sinpaş yapı tasarruf sandığı bugünümüzde daha değişik kredi sekmesini sunuyor. Sinpaş hem faizsiz hem de peşinatsız olarak ev ya da otomobil sahibi olma olanağını sağlıyor. Günümüz koşullarında peşinatsız ve faizsiz olarak ev ya da araba sahibi olmak hayal olmuyor. Sunduğu alternatifler ile bugünümüzde pek çok vatandaş düşük ödeme sistemleri ile ev ya da araba sahibi oluyor. Özelliklede son senelerde kira öder gibi ev sahibi olmak sloganı Sinpaş alternatifleri ile en uygun olarak sağlanıyor.

Ayda 2.250 TL taksitle ev ve otomobili aynı anda alabilirsiniz

Ev satın alırken genel olarak direk nakit şeklinde zor alınır. Kredi seçenekleri ile ev sahibi olmak günümüzde daha çok tercih edilen bir yöntemdir. Sinpaş ile ayda 1500 tl ödeyerek ev alabilmek çok daha basitdır. Hem de Sinpaş sisteminde peşinat ya da faiz halleri olmadığı amacıyla ödeme prosedürleri çok daha basit olarak tamamlanır. 120 aya kadar olan vade ile bububugünümüzde ev satın alırken taksit ödemeleri daha basit oluyor.

Gözden kaçırmayın

"Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız! "Batan Geminin Malları" Denildi 243 Arazi Satışa Çıkartıldı! Okuduklarınıza Gördüklerinize İnanamayacaksınız!

Genel olarak Sinpaş’ın sunmuş olduğu ev alma olanağından yararlanmak amacıyla günümüzde Sinpaş’a müracaat etmek gerekir. Tek yapılması gereken prosedür şartları kabul ederek müracaat sürecini tamamlamak oluyor. Sinpaş projelerinde seçilenler arasında olunduğunda ise ev alabilmek hayal olmaktan çıkıp; gerçeğe dönüşüyor.

Gündelik hayatta  otomobil mecburi bir ihtiyaçtır. Genel olarak bugünümüzde de vasıta çeşitlerinin fiyatları sıksık artış halindedir. Bankaların sundukları taşıt kredisi olanaklarında ise ya peşinat ya da faiz sistemi yer alıyor. Sinpaş seçimleri ile araba sahibi olmak çok daha basittir. Sinpaş arabanızı ayda yalnızca 750 TL ödeme ile sağlayabilirsiniz. Üstelik peşinat ya da faiz sistemi olmadan otomobil sahibi olursunuz.