Faizsiz kredi az önce son dakika duyuruldu! Başvurana, acil nakit arayana 0 faizle 5.000 TL anında yatıyor

Faizsiz kredi bekleyenlere son dakika müjdesi geldi. 0 faizle 5.000 TL kredi imkanı sağlanıyor. 12 ay vadeli, uygun geri ödeme koşullarıyla veriliyor.

Ekonomi 29.09.2021 - 11:48 29.09.2021 - 11:48 Volkan Arık

Faizsiz kredi az önce son dakika duyuruldu! Başvurana, acil nakit arayana 0 faizle 5.000 TL anında yatıyor. Acil nakit para ihtiyacı olan ve düşük miktarlı kredi arayan vatandaşlar özellikle faizsiz kredi seçeneklerini değerlendirmek istiyor. Son dakika faizsiz kredi haberi biraz önce verildi. Başvuru yapan ve bu bankada hesap açan herkes anında sıfır faizle 5000 TL kredi alabiliyor. İlk defa hesap açacaklar için geçerli olan bu kampanya Akbank tarafından duyuruldu. Ayrıca Akbank mobil uygulamasını bedava indirip ardından da hesap açmak çok kolay hale getirildi. Bankaya gitmeye gerek kalmadan hem hesabınıza açabilir hem de Akbank’tan faizsiz kredi kullanma şansını değerlendirebilirsiniz.

Faizsiz kredi kampanyaları özellikle vatandaşlar için şu dönemlerde en ideal kredi türü olarak karşımıza çıkıyor. Üstelikte artık bankalar düşük faizli ya da faizsiz kredi kullanmak isteyen vatandaşların işlerini son derece kolay hale getirdi. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı sistemleri üzerinden istediğiniz an herhangi bir imza atmadan ya da evrak teslim etmeden kredi kullanma şansınız bulunuyor. Son olarak Akbank yeni bir duyuru yayınladı ve 5000 TL faizsiz kredi imkanı sağladığını duyurdu. Akbank’ın faizsiz kredi imkanından yeni müşterileri faydalanabiliyor. Akbank mobil uygulamasını indirerek cep telefonunuzdan Akbanklı olmak istiyorum butonunu tıklamak yeterli oluyor. Yeni hesap açmanız durumunda 5000 TL faizsiz kredi anında hesabınıza yatıyor.

faizsiz-kredi-az-once-son-dakika-duyuruldu-basvurana-acil-nakit-arayana-0-faizle-5000-tl-aninda-3

YENİ AKBANKLI OLANLAR İÇİN GEÇERLİ

Akbank’ın sıfır faizli kredi kampanyası yeni Akbank’lı olan müşteriler için geçerli. Aynı zamanda bu kızın kredi için ilk defa ve uzaktan müşteri edinimi süreci adı paylaşıldı. Başvuruyu internet üzerinden sağlayan ve aynı zamanda kurye süreci ile işlemlerini tamamlayan müşteriler hemen acil nakit para ihtiyacını giderebiliyor. Akbank kampanya kapsamında 5000 TL’yi nakit veriyor. 0 faizli olarak verilen kredinin ödeme süreci ise 12 ay vadeli olarak belirlendi. Akbank tarafından yapılan açıklamada kredi koşullarını değiştirme, belge talebinde bulunmaya da kampanyayı durdurma hakkının saklı tutulduğu ifade edildi.

faizsiz-kredi-az-once-son-dakika-duyuruldu-basvurana-acil-nakit-arayana-0-faizle-5000-tl-aninda-2

AKBANK KREDİ BAŞVURU ŞARTLARI

Akbank’tan kredi kullanmak isteyen vatandaşların elbette bir takım başvuru şartlarını yerine getirmeleri de gerekiyor. Bunun başında ise vatandaşların Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmaları, 18 yaşından büyük olmaları ve Akbank’a yeni geçmiş olmaları gerekiyor. Aynı zamanda tüm bankaların genel başvuru şartlarında aradığı gibi Akbank’ta da kredi notunun yüksek olması ve bankalarla herhangi bir sorunun bulunmaması da aranan şartlar arasında yer alıyor.

faizsiz-kredi-az-once-son-dakika-duyuruldu-basvurana-acil-nakit-arayana-0-faizle-5000-tl-aninda-1

AYLIK 417 TL TAKSİT

Akbank’ın 5000 TL faizsiz kredi kampanyasından 12 ay vade seçeneği bulunuyor. Aylık taksitleriniz sadece 416,67 TL olur oluyor. Yani banka uygun geri ödeme koşulları ile acil nakit ihtiyaçlarımızı anında giderme şansı veriyor. Kampanyayı başvuru yapmak isteyenler hemen bankanın resmi internet sitesi üzerinden ya da uygulama mağazaları üzerinden Akbank mobil uygulamasını indirdikten sonra yeni hesap açabilir ve başvuru işlemlerini anında tamamlayabilir. Bilgileriniz zaten sistemde kayıtlı olduğu için herhangi bir ek belge ya da bilgi istenmiyor. Hesabınız açıldıktan ve başvuru işlemleriniz tamamlandıktan sonra sadece dakikalar içerisinde talep ettiğiniz tutarı hesabınıza yatıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@