Faizsiz Kredi Kampanyası Başladı! Başvuranlara 20 bin TL Kredi! Üstelik Geri Ödemede Kolaylık

Bankalar zaman zaman müşterilerine çeşitli kredi kampanyaları sunuyor. Yaşanan zorlu dönemler, süreçlerde ise bankalar bu kampanyalı kredi fırsatlarını arttırıyor ve çeşitlendiriyor.

Ekonomi 25.08.2021 - 13:14 25.08.2021 - 13:14 Berkay Keskin

Dönemsel ihtiyaçlara göre hazırlanan kredilerin en çok tercih edilen türü ise tartışmasız faizsiz kredi oluyor. Vatandaşların kredi çekerken dikkatini en çeken paketler, faizsiz kredi paketleri oluyor. Sevilen bankadan faizsiz kredi müjdesi geldi!

Faizsiz Kredi

Son dönemlerin en popüler bankalarından birinden faizsiz kredi paketi haberi geldi. Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar, bankaların kredi paketlerini araştırmaya başladı. Hem devlet bankaları hem de özel bankalar, vatandaşın dönemsel ihtiyacına uygun kredi paketleri hazırlamaya devam ediyor. Pandeminin başından beri maddi ve manevi zorluklarla mücadele eden vatandaşlara sevindirecek bir kredi haberi geldi. Banka başvuran müşterilerine faizsiz kredi veriyor. Üstelik geri ödemede büyük avantaj ve kolaylık sağlıyor.

Faizsiz 20 bin TL İhtiyaç Kredisi

Kredi çekmeyi düşünen ve kredi çekecek olan vatandaşların en dikkat ettiği maddelerden biri çekecek oldukları kredinin faiz oranının düşük olması oluyor. Vatandaşlar çekecekleri kredinin düşük faiz oranına sahip olmasını ön şart kabul ediyorlar. Öte yandan kredi çekecek olan vatandaşlar, çektikleri krediyi geri ödeyeceklerinde de belli kriterlere dikkat ediyorlar.

Vatandaşlar çektikleri kredinin geri ödemesinin kolay olmasını önemsiyor. Geri ödemede kolaylık sağlayan bankalar, vatandaşın kredi çekerken özellikle tercih ettiği bankalar oluyor. Hem düşük faizli hem de geri ödemede kolaylık sağlayan bir kredi bulmak ise vatandaş için oldukça büyük bir sürpriz oluyor. Sevilen ve avantajı bol olan o bankadan öyle bir kredi paketi geldi ki, kredi ihtiyacı olmayan bile krediye başvurmak isteyecek. QNB Finansbank’tan faizsiz kredi kampanyası geldi. QNB Finansbank başvuran müşterilerine faizsiz kredi veriyor ve geri ödemede büyük kolaylık sağlıyor.

QNB Finansbank’tan Faizsiz Kredi

Özel bankalar arasında son dönemlerde liderliğini koruyan QNB Finansbank yine müşterisini şaşırtacak bir hamle yaptı. Vatandaşların çok sevdiği ve güvendiği Finansbank, faizsiz kredi verdiğini duyurdu. QNB Finansbank, geçtiğimiz sene başlayan koronavirüs salgınıyla birlikte vatandaşların ne kadar çok zorlandığını gördü. Finansbank, ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarına, ihtiyaçları doğrultusunda faizsiz kredi paketi tanımladı.

QNB Finansbank ‘Sözüne Bedava Kredi’si adında yeni bir kredi paketi çıkardı. Sözüne Bedava Kredi adlı kredi paketiyle banka müşterilerine ve krediye başvuranlara faizsiz kredi veriyor.

QNB Finansbank Sözüne Bedava Kredi Kampanyası

QNB Finansbank’tan 20 bin TL’lik faizsiz kredi paketi başvuruları başlıyor. Finansbank çıkardığı yeni faizsiz kredi kampanyası ile KOBİ’lere destek olmayı amaçlıyor. KOBİ’lere özel çıkarılan faizsiz kredi kampanyası ile bankaya başvuran KOBİ’ler faizsiz krediden yararlanabilecekler. Faizsiz krediye başvurmak ve kredi hakkında bilgi almak isteyen vatandaşların bankaya giderek müracat etmesi yeterli olacaktır.

Ayrıca dijital bankacılık ile de QNB Finansbank faizsiz krediye başvurmak mümkün. QNB Finansbank’ın dijital bankacılığına giriş yaparak bankanın sunduğu KOBİ’lere özel 20 bin TL’lik faizsiz kredisine başvuru yapabilirsiniz. Finansbank faizsiz krediyi geri öderken de vatandaşlar oldukça rahat edecekler. Finansbank faizsiz krediyi 12 ay taksitle geri ödeyebiliyorsunuz. Eşit taksitlere bölünen 20 bin TL’lik faizsiz krediyi, 12 aya bölerek geri ödeyebiliyorsunuz.

Çektiğiniz 20 bin TL değerindeki faizsiz krediyi geri öderken artmayan taksit oranları da kredi paketini daha cazip hale getiriyor. Eşit miktarlarda hazırlanan kredi taksitleri sayesinde 12 ay boyunca, her ay aynı miktarda geri ödeme yapıyorsunuz. KOBİ’lere özel hazırlanan pandemi destek paketi ile başvurunuzu yaptıktan sonra onay gelmesi durumunda anında faizsiz kredinizi çekebiliyor ve kullanabiliyorsunuz. Faizsiz anında krediyi çektikten sonra da diğer ay bankaya, belirlenen taksit planı ile geri ödeme yapmaya başlıyorsunuz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@