Faizsiz Kredi Veriliyor, Son Dakika: 2 Banka Yeni Ekran Açtı

Faizsiz Kredi Veriliyor, Son Dakika: 2 Banka Yeni Ekran Açtı. Son Dakika kampanyası ile faizsiz kredi kampanyası başladı. İşte detaylar...

Ekonomi 10.09.2021 - 19:44 10.09.2021 - 19:44 Vural Pars

İki bankadan faizsiz kredi kampanyası başladı. 2 banka üzerinden faizsiz olarak ihtiyaç kredisi kampanyasına başvuru yapabiliyorsunuz. Banka üzerinden işlem yapacak olan kişilere iki banka sıfır faizli kredi vereceğini duyurdu. ihtiyaç Kredisi olarak 100 bin TL'ye kadar verilecek olan faizsiz ihtiyaç kredisinde 36 ay vade ve ilk taksit ödemelerinde 3 ay erteleme yapma imkanı da bu iki banka sunuyor. 100.000 TL'ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız ve sıfır faiz ile işlem yapmak istiyorsanız katılım bankaları üzerinden bu kredileri kullanarak sıfır faizli kredi kullanabilir ve helal olarak Kredi almış olacaksınız. 

Faizsiz ihtiyaç kredisi kullanabilmeniz için şartlar nelerdir?

faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler belirtilen şartlara uygun olması durumunda katılım bankaları üzerinden kimlikleri ve gelir belgeleri ile birlikte kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredilerinde hemen kullanabilirler. faizsiz olarak verilen ihtiyaç kredilerinde banka şartlarına uygun olan müşterilere 36 ay vadeli olarak bu kredileri imkan olarak sunuyor. 100 bin TL'ye kadar faizsiz kredi alacağınız Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden işlem yapacaksınız bu bankaların belirlediği politikaları uygun müşteri olmanız gerekmektedir.

100.000 TL'ye kadar verilecek olan bu kredileri almak isteyen kişilerin sigortalı olarak Bir işyerinde çalışıyor olması durumunda uzun süredir aynı işyerinde çalışıyor olması emekli olmasında ise emekli maaşını bu bankadan alması gerekiyor. Kredi kullanacak olan kişilerin şartlara uygun olmaları durumunda hemen onay alabilecekleri söylenmektedir. 

Faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılacak? 

Ziraat katılım Bankası Vakıf katılım Bankası üzerinden 100 bin TL'ye kadar sıfır faizli kredi kullanmak isteyen kişilerin bilmesi gereken bir diğer durum ise almış olduğumuz kredilerde faiz yerine kar payı oranı uygulanmasıdır. 100.000 TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek olan bu kredileri başvuru yapmak isteyen kişiler sıfır faizli kredilerine en yakın Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden almaktadırlar.

fazz

Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası şubelerine giderek kimliğinizi ve gelir belgenizi verdikten sonra ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir sıfır faizli tüm bankacılık işlemlerinizi bu 2 banka üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat katılım Bankası ve Vakıf katılım Bankası üzerinden ihtiyaç kredisi almış olduğumuz gibi ayrıca konut kredisi ve taşıt kredilerinde de sıfır faizli olarak banka işlem yapmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@