Son Dakika faizsiz kredi haberi yayınlandı. Son dakika olarak verilen bu kredilerde en fazla 100 bin TL onay alabileceksiniz.Bankaların kredi kampanyaları belirli faizlerle göre işlem yapılmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olursanız, kendi kredi skorunuza göre bankanın uyguladığı faizle kredi kullanacaksınız. İşte bu durumda faiz ile kredi kullanmak istemeyenler faizsiz kredi veren bankaları araştırmak isterler. Türkiye’de şuan da sıfır faizle kredi veren sadece KOSGEB Kurumu vardır. KOSGEB üzerinden bir iş kurmanız durumunda 50.000 TL hibe kredi, 100.000 TL faizsiz kredi alabiliyorsunuz. Ama eğer bankalardan bu şekilde kredi almak istiyorsanız maalesef şu an için böyle bir durum söz konusu değildir.

Faizsiz kredi kullanmak isteyen bazı müşteriler ise faizin haram olduğunu düşündüğü için bu kredileri almamaktadırlar. Bu kişiler içinde katılım bankalar uygun kar payı oranları ile sizlere helal kredi vermektedirler. Helal kredi başvurusu yaparak faizsiz kredi alabilirsiniz. Şimdi sizlere bu bankalar hangileridir ve kredi başvurusu nasıl yapılır bunun bilgilerini vereceğiz.

Al Baraka Türk Faizsiz Kredi Başvurusu

Katılım Bankalarından en çok tercih edilen banka Albaraka Türk katılım bankası olmaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi skorunuza göre onay verecektir. Banka 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verirken faizsiz olarak işlem yapmaktadırlar. Albaraka Türk Katılım Bankası üzerinden faizsiz kredi kullanan müşteriler başvurularını sadece banka şubesinden evrakları ile yapabilirler. Emekli olan kişilerin bu bankadan faizsiz emekli kredisi kullandığını da söylemek istiyoruz. Alacağınız ihtiyaç kredisinde 36 ay vade yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk Katılım Bankası Faizsiz Kredi Başvurusu

Bir diğer ihtiyaç kredisi alacağınız banka Kuveyt Türk Katılım Bankasıdır. Özellikle hac ve umre ziyaretlerine gidecek olan müşterilerin faizsiz kredi aldıkları bu banka 36 ay vadeye kadar uygun kar payı oranları ile sizlere 50.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Başvuru sadece banka şubesinden yapılmaktadır. Bankanın diğer tüm bankacılık işlemleri de islami şartlara uygun olarak hizmet verilmektedir.

sartsiz

Türkiye Finans Katılım Bankası Faizsiz Kredi Başvurusu

50.000 TL’ye kadar anında kredi alacağınız bankalardan birisi de Türkiye Finans Katılım Bankasıdır. Bu bankadan evlilik kredisi, tatil kredisi, borç kapatma kredisi gibi tüm kredileri faizsiz olarak alabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda banka değerlendirme yapacak ve size hemen sonucu söyleyecektir. Kredi notu yüksek olan müşteriler bankanın kredi kampanyasından uygun kar payı oranları ile işlem yapacaktır. 36 ay vadeye kadar kredi alacağınız bu bankadan 3 ay ertelemeli olarak da kredi kullanabilirsiniz. Bu banka yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş bir bankadır. Bankanın tüm bankacılık işlemleri faizsiz olarak hizmet vermektedir.