Dönemsel ihtiyaçlara ve talebe göre değişen kredi kampanyaları arasında her zaman rağbet gören ve tercih edilen ise masrafsız, şartsız, faizsiz kredi oluyor. Faizsiz kredi arayışı herkes tarafından devam ediyor. Peki, faizsiz krediye nasıl başvurulur? 

Dönemsel ihtiyaçlara göre hazırlanan kredilerin en çok tercih edilen türü ise tartışmasız faizsiz kredi oluyor. Faizsiz kredi sayesinde vatandaşlar, ihtiyaçları olan nakit desteğini bankadan faizsiz bir şekilde çekiyor. Faiz oranlarının son dönemlerde oldukça yükselmesi de vatandaşların faizsiz krediye talep göstermesine neden oldu. ING Bank’tan faizsiz kredi haberi geldi. ING Bank şartsız, masrafsız ve faizsiz kredi veriyor. ING Bank faizsiz kredi başvurma şartları neler? Faizsiz krediye nasıl başvurabilirim?

Faizsiz Şartsız Kredi Kampanyası Başladı!

Hem devlet bankaları tarafından hem de özel bankalar tarafından sık sık kredi kampanyası düzenleniyor. Düzenlenen bu kredi kampanyaları sayesinde vatandaşlar, ihtiyaçlarına göre kampanyalardan yararlanıyorlar. Özellikle ihtiyaç kredisi tercih eden vatandaşların bir diğer tercih ettiği kredi ise konut kredisi oluyor.

Öte yandan bankaların kredi kampanyalarında dikkat ettikleri maddelerden biri şüphesiz ki düşük faiz oluyor. Kredi çekmek isteyen vatandaşlar, bankaların kredilerinde düşük faiz olup olmamasına bakıyor. Kredi çekecek olan vatandaş, hemen hemen tüm bankaların kredi kampanyalarını inceliyor ve sonrasında ihtiyacına uygun krediyi çekiyor. Kredi kampanyalarının cazip olup olmadığını belirleyen unsurlar arasında masrafsız kredi olması ve şart aranıp aranmaması da yer alıyor.

ING Bank Başvuran Herkese Faizsiz Masrafsız Kredi Veriyor!

ING Bank’tan öyle bir kredi kampanyası geldi ki vatandaşların her isteğine ve ihtiyacına uyuyor. Özel bankalardan olan ve oldukça tercih edilen bankalardan biri olan ING Bank durdu durdu ve efsane kredi kampanyasını duyurdu. ING Bank nakit ihtiyacı olan kişilere faizsiz kredi verdiğini açıkladı. Üstelik ING Bank faizsiz krediyi kullanmak isteyen kişilerin masraf ödemesine de gerek kalmıyor. Ayrıca isteyen herkes şart aranmadan ING Bank faizsiz kredi kampanyasından yararlanabiliyor. Peki, ING Bank faizsiz kredi nedir? Faizsiz krediye nasıl başvurulur?

ING Bank Faizsiz Kredi Nedir?

ING Bank yeni faizsiz kredi haberini duyurdu. ING Bank faizsiz kredi için kredi puanınızın ne olduğunun bir önemi yok. ING Bank Turuncu kartı olanlar faizsiz krediden koşulsuz şartsız yararlanma hakkı elde ediyor. ING Bank faizsiz kredi için aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınız ile yaparsanız ING Bank tarafından  ihtiyaç kredisi faiziniz ne olursa olsun %0 faizle kredi çekebiliyorsunuz.

ING Bank Faizsiz Krediye Nasıl Başvurulur? Şartlar Nelerdir?

ING Bank Turuncu kartı olan müşterilerine kaçırılmayacak çok cazip bir kredi kampanyası sundu. ING Bank Turuncu kart ile aylık harcamalarınızın 1.000 TL’sini yaparsanız, ihtiyaç kredisi faiziniz ne olursa olsun %0 faizle faizsiz kredi kullanma hakkı kazanıyorsunuz.

5000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarınız için faiziniz alacağınız nakit iade ile %0 faiz olarak kabul edilecek.

5001 TL ile 20 bin TL arasında olan kredi kullanımlarınızda ise faiz oranınız %1,49 olarak yansıyacak.

ING Bank Faizsiz Kredi Detayları

10 Kasım 2021’den itibaren ihtiyaç kredisi kullanacak müşteriler için faiz oranı alacakları nakit iade ile, 

5.000 TL'ye kadar %0,
5.001- 20.000 TL arası %1,49,
20.000 TL üzerinde ise %1,59 olarak yansıyacaktır. Ayrıca 20.000 TL altı kredi kullanımlarından yansıyan avantajlı faiz oranları, ilk kredi kullanımı için yansıyacaktır.