Kanal D'nin yaz dizilerinden Aşkın Tarifi erken final yaptı.

Eylül geldi yaz dizlerinin sonu geldi. Kanal D'nin özgün yaz dizilerinden Aşkın Tarifi reyting kurbanı oldu.

Ekranların Eylül'ün gelmesiyle birlikte yeniden bol acitasyon, dram, mafya ve Osmanlı dizileri ile dolmaya devam edecek.

Uzun zamandır komedi dizilerine hasretiz. Neyse ki yaz dizileri var da 3 ay içimizi açan diziler izleyebiliyoruz. Ancak bu sene yaz dizileri beklenenden daha da düşük reytinglerde seyretti. Onlardan biri de Aşkın Tarifi oldu. 

Jön olarak genç kızlarım sevgilisi olacak oyuncular yerine evli ve gençler için sıkıcı görülen Kadir Doğulu'nun başarılı bir şekilde yer aldığı Aşkın Tarifi finalden kaçamadı. 

Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı! Tozluyaka İlk Bölümü İle Reyting Tablolarını Alt Üst Etmeyi Başardı!

Kanal D'nin yaz dizilerinden biri olan Aşkın Tarifi'nin en önemli özelliği ise baş kahramanların statüsü. Aşkın Tarifi dizisinde fakir kız zengin erkek yerine fakir erkek zengin, patron olan güçlü bir kadın vardı. Ancak görüldüğü üzere Türk hakkında bu konsept tutmadı. 

Aşkın Tarifi final sahnesinde çekim ekibine yer vererek samimi bir final yaparak ekranlara veda etti. Yaz dizilerinde reytinglerde ayakta kalma savaşı veren diziler fakir asistan kız ve zengin, karizmatik, duygusuz erkek patronların diziler oldu. E tabi burda bir şey.. Bakalım yaz dizilerinden kalanlardan kaçı savaşa devam edebilecek?