Falcao mu Mohamed Mustafa mı! Kayserispor Galatasaray maçında Fatih Terim zor sınavı

Falcao mu Mohamed Mustafa mı? Kayserispor Galatasaray maçında Fatih Terim'in zor sınavı! İmparator Fatih Terim, Kayserispor Galatasaray maçında kimi oynatacak? Falcao mu Mohamed Mustafa mı! İşte Fatih Terim'in bu hafta ki zor sınavı! Geldiği günden beri

Spor 08.03.2021 - 14:05 04.05.2021 - 04:21 İlan35
Falcao mu Mohamed Mustafa mı? Kayserispor Galatasaray maçında Fatih Terim'in zor sınavı! İmparator Fatih Terim, Kayserispor Galatasaray maçında kimi oynatacak? Falcao mu Mohamed Mustafa mı! İşte Fatih Terim'in bu hafta ki zor sınavı!

Geldiği günden beri Fenerbahçe başta olmak üzere 6 maçta gol atmayı başaran Mohamed Mustafa ile dün adeta 1 puanı kurtaran ve ilk golde Dünya futbolcusu olduğunu bir kez daha gösteren Rademal Falcao muhteşem formu Fatih Terim'i zora sokacak! İmparator Falcao mu yoksa Mohamed Mustafa mı oynatacak?

Türkiye'nin en adil hakemi!

Türkiye'nin en adil teknik direktörü olarak bilinen Fatih Terim, bunca yıldır formayı hakeden kimseden formayı sakınmadı. Bunun bilincinde olan Galatasaray taraftarı son maçta 2 gol atan Rademal Falcao Kayserispor Galatasaray maçında ilk 11'de başlatacağını biliyor. Ancak en adil teknik direktörlük gibi Fatih Terim Türkiye'nin en çok sürpriz yapmayı seven teknik patronu! Büyük bir sürprizle Mustafa Mohamed'i oynatırsa kimse şaşırmasın!

Galatasaray çift forvet oynar mı?

Tüm bu gelişmeler gibi Galatasaray çift forvet oynar mı? Falcao ve Mohamed Mustafa yan yana oynar mı sorusu da akıllara geliyor! Mohamed Mustafa ve Falcao yanyana da oynuyabilir! Belhanda yerine Mustafa Mohamed sürprizi tüm Galatasaraylıları heyacanlandırır!

Son Haberler Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@