Farah Zeynep Abdullah Yerine Bomba İsim ile Anlaşıldı! Masumlar Apartmanı'nda Sürpriz Değişiklik!

Masumlar Apartmanı dizisinde bomba transfer! Diziden ayrılacak olan Farah Zeynep Abdullah yerine bomba isim geliyor!

Dizi Haberleri 27.05.2021 - 22:55 27.05.2021 - 22:56 Ece Sahan

TRT'nin reyting rekortmeni dizisi Masumlar Apartmanı'nda şok ayrılık derken bir başka haber gündem oldu. Farah Zeynep Abdullah'ın yerine bomba isim geliyor!

Ezgi Mola, Birkan Sokullu, Merve Dizdar ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerinde yer aldığı Masumlar Apartmanı dizisinde olay üzerine olay! Dizinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılması kesinleşti.

Diziden ayrılmak isteyen Farah Zeynep Abdullah'ın bu isteği. yapımcı tarafından kabul edildi. Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılma haberi henüz şaşkınlıkla karşılanırken yeri çabuk doldu! Farah Zeynep Abdullah'ın yerine bomba bir isim geliyor!

Gülseren Budayıcıoğlu'nun eserinden uyarlanan Masumlar Apartmanı bu sezonun en çok konuşulan yapımlarından bir oldu. Salı akşamlarının reytinglerde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ile zirveye oynayan dizisi Masumlar Apartmanı'nda şok bir ayrılık yaşanacak! Dizinin İnci'si Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istediğini açıklayarak şok etkisi yaratmıştı. Sezon finalinde diziye veda edecek olan Farah Zeynep Abdullah'ın ayrılık sebebi henüz tartışılırken yerine sürpriz bir isimle hemen anlaşıldı!

FARAH ZEYNEP ABDULAH NEDEN AYRILDI?

Dizinin ilk bölümlerinde Ezgi Mola ve Merve Dizdar'ın gölgelsinde kaldığı yorumları yapılan hatta İnci karakterinin oldukça sıkıcı olduğuna dair yorumlar yapılarak Farah Zeynep Abdullah'ın bu görüşler nedeniyle dizide mutlu olmadığı iddia edilmişti. Öyle ki en son Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel paylaştığı bir storyde "İnci sahnelerinde kanalı değiştiriyorum, sadece Ezgi Mola için izliyorum" diye bir hikaye paylaşımı yapmış bunun üzerine Farah Zeynep Abdullah sosyal medya hesabından Hande Erçel'i çıkartmıştı. 

Dizilerin ve filmlerin başrol oyuncusuyken Masumlar Apartmanı gibi bir yapımda arka planda kalan Farah Zeynep Abdullah bu macerayı sonlandırmak istedi. Farah Zeynep Abdullah diziye sezon finalinde veda edecek!

İNCİ'NİN YERİNE BOMBA İSİM GİRİYOR!

Farah Zeynep Abdullah diziye veda ederken yerine ise bomba bir isim geliyor! Masumlar Apartmanı dizisinde İnci'nin yeri hemen doldu! Edinilen bilgilere göre diziye bomba bir isim geliyor! Masumlar Apartmanı'nda Farah Zeynep Abdullah'ın diziden ayrılmak istediği biliniyordu. Sezon finalinde diziden ayrılacağı kesinleşen oyuncunun yerine çoktan bir isimle anlaşılmış bile!

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine hayat veren Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılıyor. Farah Zeynep Abdullah diziden ayrılmak istemesinin nedeni olarak çok yorulmasını gösterdi. 

Masumlar Apartmanı dizisine Farah Zeynep Abdullah'ın yerine gelecek isim belli oldu! Mucize Doktor'un Ali Vefa'sı Taner Ölmez'in oyuncu sevgilisi Ece Çeşmioğlu Masumlar Apartmanı dizisini kadrosuna dahil oluyor!

İNCİ'YE BENZERLİĞİ HAN'IN TAKINTISINA NEDEN OLACAK!

Bugüne kadar pek çok dizi, film ve tiyatroda yer alan Ece Çeşmioğlu'nun Masumlar Apartmanı'na İnci karakterini devam ettirerek mi yoksa İnci'ye çok benzediği için Han'ın takıntı yapacağı bir karkter olarak mı gireceği merak uyandırdı.

Kulaktan yayılan bilgilere göre ikinci senaryonun olacağı ve Han'ın İnci'ye benzerliği nedeniyle yeni karaktere takıntı yapacağı öğrenildi.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@