İstanbul'da ünlü zincir markette akılalmaz görüntüler sosyal medyada ‘Böyle bir şey olabilir mi ya, şaka gibi…’ sözleri ile gündem oldu.

İstanbul'da ünlü bir zincir markette kaydedilen görüntülerde marketin pastane bölümüne giren farenin kurabiyeleri yeme anları yer aldı. Bu arada görüntülerde, kurabiyelerin üzerinde gezinen bir farenin kurabiyeleri yerken çevrede herhangi bir çalışanın bulunmadığı da görüldü.

Ünlü bir zincir markette farenin kurabiyeleri yediği anlara ait görüntüler hem korku hem de merak uyandırdı.

Gitarın Efsane İsmi Sahnede Bayıldı! Carlos Santana Korkuttu! Sağlık Durumu Nasıl? Gitarın Efsane İsmi Sahnede Bayıldı! Carlos Santana Korkuttu! Sağlık Durumu Nasıl?

Geçtiğimiz gün İstanbul'da ünlü bir zincir markette meydana gelen olayda, edinilen bilgiye göre büyük bir market zincirinin bir şubesinde alışveriş yapmak isteyen müşteri, pastane reyonuna doğru ilerledi ve olay yaratan görüntüleri kaydetti.

Bir farenin ünlü marketin pastane reyonunda, kurabiyelerin üzerinde gezinmesinin olduğu video ise sosyal medyada paylaşıldı. Market zinciri ile ilgili ise etiketlerden dolayı "Carrefoursa" iddiası gündeme geldi.