Fatih Koyunoğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Evli Mi? Hangi Dizilerde Oynadı?

Pek çok dizi ve filmde yer alan Fatih Koyunoğlu kimdir? Fatih Koyunoğlu nereli? Fatih Koyunoğlu kaç yaşında? Fatih Koyunoğlu evli mi?

Televizyon 28.05.2021 - 11:40 28.05.2021 - 11:54 Ece Sahan

Kendisi gibi tiyatrocu olan tanıştığı bir kadına cinsel saldırıda bulunduğu iddia edilen Fatih Koyunoğlu kimdir? Fatih Koyunoğlu nereli? Fatih Koyunoğlu kaç yaşında? Fatih Koyunoğlu evli mi?

Hakkında çıkan cinsel saldırısı iddiası sonrası gözlerin üzerine döndüğü Fatih Koyunoğlu kimdir merak edildi. 

Son olarak TV8'de ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir adlı dizide yer alan oyuncu Fatih Koyunoğlu hakkında Seda Çakmaksoy'a cinsel saldırıda bulunduğu iddiası ile dava açıldı. İddiaya göre Kadıköy'de bir eğlence mekanında Fatih Koyunoğlu, mekanda tanıştığı Seda Çakmasoy ile sohbet etmeye başladı.

Ortamın gürültüsü üzerine sohbet edemeyen ve mekdan ayrılan ikili, oraya yakın olan ünlü oyuncunun da ortağı olduğu bir tiyatro binasına gitti. Orada Fatih Koyunoğlu alkolün etkisiyle Çakmaksoy'a cinsel saldırıda bulundu.

FATİH KOYUNOĞLU KİMDİR?

1979 yılında İstanbul'da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. 1998'de Bahçelievler Belediye Tiyatrosunda "Çanakkale Geçilmez Destanı" oyunu ile tiyatroya adımını attı. Pek çok tiyatro oyunuda yer aldı. 

İstanbullu Gelin, Doğduğun Ev Kaderindir, Beni Böyle Sev, Elvada Rumeli gibi pek çok ünlü dizide yer aldı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@