Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in hastaneye kaldırılması endişe yarattı. Peki Fatih Terim'e Ne oldu? Fatih Terim'in hastalığı ne? Fatih Terim'in son sağlık durumuna ilişkin detaylar haberimizde…

Ünlü teknik direktör Fatih Terim apar topar hastaneye kaldırıldı. Spor camiasında endişe yaratan gelişme sonrasında futbolseverler de arama motorunda Fatih Terim hasta mı, hastalığı ne gibi soruların yanıtını araştırmaya başladı. Birçok sarı-kırmızılı taraftar sosyal medyada da bu sorulara yanıt bulmaya çalışıyor. Peki Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'e ne oldu? Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl?

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim bu akşam saatlerinde yaşadığı sağlık sorunu nedeniyle apar topar hastaneye kaldırıldı. Ünlü teknik adamın sağlık durumu spor dünyasında endişe yarattı. Futbol Tutkunları da merak içerisinde Fatih Terim'in sağlık durumuna ilişkin son bilgileri araştırmaya başladı. Peki Fatih Terim'in sağlık durumu nasıl? Fatih Terim'in hastalığı ne hasta mı?

Fatih Terim'e ne oldu, hasta mı?

Galatasaray'ın teknik direktörü 68 yaşındaki ünlü teknik adam Fatih Terim apar topar hastaneye kaldırılınca taraftarlar endişe duymaya başladı. Fatih Terim koronavirüs salgını ilk günlerinde devir İsa yakalanmış ve hastanede tedavi görmüştü. Ünlü teknik adamın acil şekilde hastaneye kaldırılması herkesi korkuturken henüz son sağlık durumuna ilişkin Galatasaray Kulübü tarafından yapılan bir açıklama bulunmuyor. Fatih Terim'in sağlık durumuna ilişkin bir bilgi gelmesi durumunda haberimizde sizlerle paylaşacağız...

Fatih Terim’in sağlık durumu nasıl son dakika

Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in sağlık durumuna ilişkin hastaneden ve kulüpten açıklama yapıldı. Açıklamada ünlü teknik adamın sindirim problemi yaşadığı ve kontrol amaçlı hastaneye götürüldüğü ifade edildi. Fatih Terim'in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken taraftarlar ve Sevenleri de rahat bir nefes aldı.

Barcelona'da forma giyen yıldız isim Galatasaray'a geliyor! Taraftar çıldırdı! Barcelona'da forma giyen yıldız isim Galatasaray'a geliyor! Taraftar çıldırdı!

3-3