Yeşilçam'ın dev isimlerinden Fatma Girik geçtiğimiz haftalarda 79 yaşında hayatını kaybetmişti. Ünlü sanatçının ölümü sonrasında ortalık karışmıştı. Oyuncunun kardeşi Günay Girik yeni iddiaları ile gündeme bomba gibi düştü.

Yeşilçam'ın Usta isimlerinden Fatma Girik geçtiğimiz haftalarda koronavirüse bağlı organ yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 79 yaşında hayatını kaybetmişti. Fatma Girik’in ölümü sonrasında kardeşi Günay Girik ortaya attığı iddialarla gündeme bomba gibi düştü. Tedavi gördüğü hastanede ablasının bilerek öldürüldüğünü öne süren Günay Girik, yeğeni Ahu Turanlı’ya dava açtı. Ayrıca Günay Girik’ten yeni iddialar da geldi.

Hesaptaki 2 milyon TL'yi kim çekti?

Günay Girik’in avukatı Akın centilmen, Fatma Girik’in ölümünün ardından hesabında bulunan yüklü miktarda paranın çekildiğini öne sürdü. Fatma Girik manevi kızı Ahu Turanlı ya dava açıldıktan sonra banka hesabını kontrol etmek için talepte bulunduklarını söyleyen Avukat, Fatma Hanım'ın ölümünden 4 gün sonra hesabında bulunan yüklü miktarda paranın çekildiğini iddia etti.

Gözden kaçırmayın

Boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci Darbesi! Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Boşanmaya Damgasını Vurdu! Boşanan İbrahim Çelikkol'a Tuğba Ekinci Darbesi! Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! Boşanmaya Damgasını Vurdu!

fatma-girikin-kardesinden-bomba-iddia-hesaptaki-2-milyon-tl-ne-oldu-1

Fatma Girik yetki varmış

Avukat centilmen, Fatma Girik’in ölümü sonrasında mallarına tedbir koydurmak istediklerini Ahu hanımla da görüşme gerçekleştirmek istediklerini belirtirken, "Ama sonradan öğrendik ki, ayın 31'inde Ahu Hanım İstanbul'a gitmiş. 2019-2020 yıllarında Fatma Hanım, Ahu Hanım'a hesabının kontrolü için bazı yetkiler vermiş'' dedi.  Yaşanan bu olaylar sonrasında Ahu hanımdan herhangi bir iyi niyet görmediklerini Bu nedenle de ortada olmayan ne varsa peşine düşeceklerini söyledi.

Islak imza olmadığı iddiası

Fatma Girik’in hesabından çekilen 2 milyon TL ile ilgili konuşan Avukat centilmen İstanbul Beyoğlu'nda bulunan bir banka şubesinden işlemin gerçekleştiğini dile getirirken aynı zamanda kendisine gönderilen evrak da ıslak imza olmadığını da iddia etti. Ayrıca alınan bilgiye göre hep Ahu Turanlı da Fatma Girik’in bakıcısı hakkında suç duyurusunda bulundu.