Fatoş Kandemir Berdan Mardini olayı ne? Fatoş Kandemir kimdir, kaç yaşında?

Fatoş Kandemir Berdan Mardini olayı magazin basınında Bugün en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Fatoş Kandemir kimdir, kaç yaşında?

Magazin 19.06.2021 - 16:56 19.06.2021 - 16:56 Volkan Arık

Ünlü Türkücü Berdan Mardini'nin 2010 yılında dünya evine girdiği eşi Fatoş Mardini geçtiğimiz aylarda evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeni ile boşanma davası açmıştı. Fatoş Kandemir kimdir sorusunun yanıtı bugün magazin basınında bir kez daha gündemi oldu. Peki Fatoş Kandemir neden gündem oldu? Fatoş Kandemir kaç yaşında?

Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Kandemir kimdir sorusunun yanıtı bugün magazin basınının gündemine oturdu. Özellikle boşanma davası ile çok konuşulan Fatoş Kandemir, 2010 yılında evlendiği Berdan Mardini ile evlilik birliğinin temelden sarsılması gerekçesiyle boşanma kararı almıştı. Berdan Mardini daha önce eşi ile ilgili yaptığı açıklamalarla çok dikkat çekmiş eşinin elini ayağını yıkadığını terliklerini ayağına getirdiğini söylemişti. Peki Fatoş Kandemir kimdir Kaç yaşında? Fatoş Kandemir neden gündemi oldu?

fatos-kandemir-berdan-mardini-olayi-ne-fatos-kandemir-kimdir-kac-yasinda-2

BERDAN MARDİNİ'NİN EŞİ FATOŞ KANDEMİR KİMDİR?

Berdan Mardini'nin eşi Fatoş Kandemir aslen Mardinlidir. Diyarbakır'da 5 Kasım 1978 tarihinde dünyaya gelen Fatoş Kandemir, 7 kardeşin 6'cısıdır. Türkiye ziraatçılar Derneği kurumunda çalışan devlet memuru babası olması dolayısı ile birçok farklı illerde hayatını ve eğitimini sürdürmek zorunda kalan Fatoş Kandemir eğitim hayatını tamamladıktan sonra eski eşi gibi türkü söylemeye başlamıştır.

FATOŞ KANDEMİR HANGİ OKULDAN MEZUN OLDU?

Fatoş Kandemir daha önce yaptığı bir açıklamada babasının mesleği dolayısı ile sık sık okul değiştirmek zorunda kaldığını ilkokul 5. sınıfta ilçeleri arasında düzenlenen bir şiir yarışmasında yazdığı şiir ile üçüncü olduğunu söylemişti. Ortaokul ve lise hayatında tiyatro ile ilgilenen Kandemir, yine okulun düzenlediği bir ses yarışmasında 1. oldu. Fatoş Kandemir müziğe çok düşkün olduğu için eğitim hayatı sona erdikten sonra türkü söylemeye başladı.

FATOŞ KANDEMİR NEDEN GÜNDEM OLDU?

Türkiye'nin en önemli türkücüleri arasında kabul eden Ben Berdan Mardini'nin eski eşi Fatoş Kandemir bugün silahlı saldırıya uğradı. Talihsiz kadının bacağından vurulduğu öğrenilirken hastaneye kaldırıldığı açıklandı. Fatoş Kandemir Mart ayında eşi Berdan Mardini’ye boşanma davası açmış Aile birliğinin temelden sarsılmasını gerekçe olarak göstermişti. Fatoş Kandemir Berdan Mardini evliliğini tek celsede sona ererken bugün yaşanan silahlı saldırı olayında Berdan Mardini'nin payı olup olmadığı sosyal medyada tartışılıyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@