Yapı Kredi, daha ucuz fatura ödeyebileceğiniz bir yol buldu. Eğer faturaların 150 TL ucuzlamasını isterseniz bu yöntemi deneyebilirsiniz. İşte Yapı Kredi'nin müşterilerini düşündüğü kampanyaya dair detaylar yazımızda...

Enerji piyasasındaki yükseliş ve maliyetlerin çeşitli nedenlerden ötürü artmasıyla birlikte faturalarda da yükseliş yaşandı. Dağıtım şirketlerinin bir şekilde fatura bedellerinde artırıma gitmesi şaşırtmadı. Şimdi ise faturalarınızı daha uygun fiyata ödeyebileceğiniz müjdesi veriliyor.

Yapı Kredili Olanlar Yaşadı!

Yapı Kredi müşterileri, bu sefer kazançlı çıkacakları bir kampanya ile karşılaştılar. 10 Nisan 2023 tarihine kadar başvuru yapmaları halinde faturalarda indirim hakkına sahip olacak. Bonus kazanmak artık çok daha kolay hale geldi.

Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme Ziraat Bankası Açıklama Yaptı! Başvuru Yapan Emekliler İçin ve Çalışanlar İçin 100.000 TL Ödeme

Otomatik Ödeme Talimatına 150 TL!

3 fatura otomatik fatura ödeme talimatı veya HGS için ödeme talimatı verenler için fırsatlar sunuluyor. 150 TL'ye varan bonus ödemenizi ödeme talimatları ile alabileceksiniz. Kampanyaya SMS ile katılım için de TALIMAT yaz boşluk bırak, TC kimlik numaranı yaz ve 4470'e SMS gönder. Başvuru sonucunuz SMS gönderiminden kısa süre sonra telefonunuza yanıt olarak gelecektir.

Kampanya Detayları

Yapı Kredi internet sitesi üzerinde kampanyaya dair bazı detaylar paylaşıldı. Sizler de kritik şartları yerine getirmeyi unutmayınız:

"Kampanya, sadece yeni tanımlayacağınız fatura ve HGS talimatları için geçerlidir. Daha önceden tanımlı talimatlar iptal edilip yeniden verilirse, kampanya kapsamına dahil edilmez.
Kampanya boyunca verilen her talimat için 11 Mart – 10 Mayıs 2023 tarihleri arası, ilgili fatura/faturalar en az 1 kez otomatik olarak ödenmelidir.
Kampanya boyunca verilen her talimat için, kampanya bitiş tarihinden sonraki 6 ay boyunca talimatın geçerli olması gerekmektedir."