Fazıl Say'dan flaş sözler: İki ev var demek, günde iki kere sevişiyoruz demek!

Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti geçtiğimiz hafta evlilikleri ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapmıştı.  Evlendikten sonra birlikte yaşamadıklarını söyleyen Dağıstan, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz.

Magazin 25.03.2021 - 13:46 04.05.2021 - 04:20 İlan35
Fazıl Say-Ece Dağıstan çifti geçtiğimiz hafta evlilikleri ile ilgili çarpıcı açıklamalar yapmıştı. Evlendikten sonra birlikte yaşamadıklarını söyleyen Dağıstan, "Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl'a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz" demişti.

Ünlü piyanist Fazıl Say ise konuyla ilgili, "Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var" ifadelerini kullanmıştı.

Bu sözleri çok konuşulan ve sosyal medyada üzerine binlerce yorum yapılan çiftten Ece Dağıstan, kendilerini eleştirenlere sosyal medya hesabından yaptığı "İşte o çanta" başlıklı paylaşımla yanıt verdi.


"BİZİ ANLAMALARINI BEKLEMİYORUZ"


Dağıstan, paylaşımında; "Köşe yazarları, psikologlar, sabah programları ve hatta ClubHouse bunu tartışıyormuş. Ayrı evlerde evlilik, evlilik sayılır mıymış? Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış! Kadın diyor ki; 'Eve kamera yerleştiririm, temizlikçi hanımı yollarım kontrole' vs..."

"Astrolog bilmem ne hanım 'Fazıl oğlak burcudur, o istemiştir' diyor. Bana da 'Yengeç burcu' uygun bulunuyor. Dedikodu programı yapan üç evlilik, sayısız ilişki yaşamış ama hala 'Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır' diyen tiplerden kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz..."

"BU HAYAT BİZE ÇOK YAKIŞIYOR"


"Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı, yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiçbir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu. Bizim 'iki' evimiz var doğru ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil..."

"Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz. Ve doğrudur ki; sırt çantamızla gidip, geliyoruz. Bu zahmetli mi? Evet bazen ama değer mi? Hem de nasıl. Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar ama bilsinler ki; bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum koç" demişti.

FAZIL SAY'DAN FLAŞ ÇIKIŞ


Fazıl Say da Ece Dağıstan ile evlilikleri hakkında yapılan eleştiriler üzerine, eşinin açıklamasını yayınladı ve yaptığı yorumla adından söz ettirdi.

Dünyaca ünlü piyanist, "İki ev var demek günde iki kere sevişiyoruz demek. Bir o evde bir bu evde. Adamların 10'a kadar sayamadığını kabullenmiştik de bunlar 2'ye kadar sayamıyorlar"ifadelerini kullandı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@